Cesty o zahraničí s online pojištěním

Dovolená umí vykouzlit úsměv na tváři. Člověk se už těší dlouho dopředu, jak si užije pohodu, pozná nová místa, ochutná cizokrajná jídla. Jenže nikdo předem nemůže tušit, jestli ho nepříjemně nepřekvapí nějaká nemoc či úraz.

Cestovní pojištění online zařídíte rychle

Pojištění si vyberte podle potřeb a účelu cesty

Stačí velmi malý okamžik k tomu, abyste museli shánět odpovídající lékařskou péči. Pokud se vydáte do zahraničí, zde může nastat problém s placením. Evropský průkaz zdravotního pojištění částečně kryje služby cestovního, ale to platí jen pro země EU. To, co pojišťovna neuhradí, budete muset doplácet. Jakmile si však uzavřete výhodné pojištění do zahraničí online, budou všechny služby většinou hrazeny společností, se kterou uzavřete smlouvu. Cestovní pojištění do světa se od sebe odlišují částkou krytí a účely, na co bude pokrytí poskytnuto. Ve většině případů si smlouvou zajistíte hned několik složek najednou, tedy pojištění léčebných výloh, odpovědnosti za škodu a jinou újmu, cestovních zavazadel, storna zájezdu a úrazové. Extra se dají sjednat podmínky na rizikové sporty, právní ochranu apod.

Cestujte po celém světě, ale kryjte si záda

Cestování je velice oblíbeným koníčkem. Je jedno, jestli se vám líbí ležet na pláži, chodit na pěší túry do přírody nebo objevovat historické památky. Vždy je lepší mít nějakou jistotu, že kdyby se něco zlého přihodilo, nepřivede to vaše bankovní konto na nulu. Cestovní pojištění online zařídíte rychle. Ano, dokonce klidně den před odletem kamsi do daleka. Vzdálíte se s pocitem, že vám například v nouzi pomůže asistenční služba, která funguje sedm dní v týdnu, čtyřiadvacet hodin denně. Délka uzavření záleží zcela na vás. Může jít o týden až celý rok. I důvod vycestování může být různorodý, buď studijní pobyt v zahraničí s léčebnými výlohami bez limitu, služební cesty, soukromé dovolené.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.