Dovolená na chalupě v oblasti Jeseníky

Hory jsou výborným lákadlem na dovolenou v každém ročním období. Lidé si zde vždy najdou mnoho zajímavých aktivit a zároveň obdivují přírodní krásy a dýchají čerstvý horský vzduch. Kouty nad Desnou jistě zařadíte mezi skvělé výchozí body pro vaše turistické a sportovní akce. 

Ubytování Kouty nad Desnou

Lyžování a pěší túry blízko penzionu

Pokud se vypravíte na hory, určitě přivítáte využití zábavy nedaleko místa, kde se na zvolený čas zabydlíte. Ubytování Kouty nad Desnou nabízí využití služeb ve skiareálu Kouty, který je od penzionu vzdálený pouze půl kilometru. Na sjezdovku vás odveze rovněž skibus. V lyžařském centru objevíte všem vyhovující sjezdovky, nechybí ani nejdelší modrá na Moravě o délce 3050 m, s převýšením 520 m. Nacházejí se tady také dvě dvoukilometrové členité sjezdovky s proměnlivým sklonem. Začátečníci a děti mohou využívat pojízdný pás v areálu Lyžařské školy Heliaschool, běžkařům se zalíbí upravené tratě. Nadšení turisté neodolají návštěvě Karlovy Studánky, kde lidé dýchají nejčistší vzduch střední Evropy. Během cest spatříte vodopády, lesy, horské bystřiny a léčivé prameny vyvěrající z rašelinišť. Památková zóna města vám odhalí mnohé lázeňské dřevěné domy. Nezapomeňte prozkoumat kapli svatého Huberta a venkovní geologickou expozici kamenů. Doporučují se výlety po hřebeni Jeseníků, odkud se naskytnou parádní výhledy na okolí.

Dokonalý odpočinek po výletním dni

Jakmile stihnete za den vše, co jste si naplánovali, rádi se vrátíte na místo, kde načerpáte síly na další aktivity. Komfortní ubytování v Jeseníkách s nadstandardními službami se postará o vaši maximální spokojenost. Celoroční provoz v uzavřeném komplexu dvou roubených chalup slouží hlavně pro rodinnou rekreaci. Využijete tady wellness servis a vyhřívaný bazén, finskou saunu, vířivku, Wi-Fi, DVD, SAT-TV SkiLink. Venku oceníte dětské hřiště, gril nebo miniskiareál s osvětlením.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.