Dovolená trochu jinak

Dovolená je nejen čas odpočinku, ale i období, kdy můžeme vystoupit z šedé reality, z naší komfortní zóny, a užít si na pár dní úplně jiný život. Proto bychom měli dovolenou plánovat tak, abychom toho co nejvíc nového viděli, ochutnali a hlavně zažili.

exotická dovolenáSami si odpovězte na otázku, co chcete zažít? Chcete si zaplavat s delfíny v průzračném moři na ostrově Svaté Lucie? Chcete vystoupat na vrcholky indických hor? Potápět se uprostřed oceánu třeba na Fiji? Jste milovník čokolády a chcete poznat čokoládovou školu v Zeleném srdci Itálie? Chcete se naučit vařit pravé asijské jídlo pod vedením šefkuchaře ze Sasazu? Nebo chcete zjistit jaké blahodárné účinky na zdraví v sobě skrývá ajurvéda?

Exotická dovolená na míru přímo vám a vaším tajným přáním. Nic není nemožné, stačí se jen rozhodnout, život je krátký na odkládání vašich snů.

Kam za zážitky?

Pokud jste se rozhodli, že si konečně své dny zaslouženého volna budete užívat, není nic jednoduššího než si vyhledat cestovní kancelář, která má zkušenosti s individuálním přístupem a je jejím cílem splnit vaše představy o exotické dovolené do nejmenších detailů. Když se vydáte do vzdálených destinací, jako jsou Vietnam, Francouzská Polynésie, ostrovy v Karibiku nebo bohem zapomenutá místa v Africe, je dobré mít možnost se při cestování opřít o spolehlivou cestovku, ať adrenalin a vzrušení zůstanou spojené s příjemnými zážitky.

Pohodlí především

Zázemí, do kterého se budete na dovolené každý večer vracet utahaní a plní dojmů, je důležité pro váš odpočinek a regeneraci. Jednoduše řečeno, musíte mít zajištěné skvělé ubytování, abyste si stihli přes noc dobít baterky. A vzhledem k tomu, že ubytování je podstatnou částí dovolené, je fajn, když je stylové a vypovídá o dané zemi svým vzhledem i kuchyní co nejvíc a zároveň vám poskytne prostor pro siestu v jakoukoli hodinu.

Vaše exotická dovolená se tak stane díky úžasným zážitkům vaší součástí a nasbíráte odvahu na další ještě divočejší cesty.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Tipy a triky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.