Dovolená za pár kaček, aneb i vy můžete odjet na vysněné prázdniny!

Patříte mezi rodiny, které si díky vysokým nákladům a žalostně nízkým příjmům nemohou dovolit dovolenou v některé z evropských destinací, které vás lákají čím dál více? Pak věřte, že se v podobné situaci nenacházíte sami. Není žádným překvapením, že stále více českých domácností žije na pokraji chudoby a musí měsíc co měsíc pečlivě otáčet každou korunu. Jestliže je ale pro vás dovolená – byť jen víkendová – vytouženým přáním, nenechte si ujít následující řádky. Prozradí vám šikovné řešení, díky kterému si budete moci vysněnou dovolenou na nějakém úžasném místě moci užít i vy!

levné letenky

Akční nabídky, které se neopakují

Last minute – říká vám tohle slovní spojení něco? Možná jste o něm již slyšeli, možná jej velice dobře znáte, a pokud ne, po přečtení dnešního článku jej rozhodně znát budete. Last minute jsou výhodné nabídky levných letenek a jízdenek, se kterými se tu a tam vytasí cestovní kanceláře či dopravci. Jízdenky či letenky za zlomek ceny jsou nabízeny z jediného důvodu – některý z cestujících na poslední chvíli zruší svůj účast a společnosti se snaží maximálně zaplnit daný spoj. Jedná se o nabídky, které jsou hojně vyhledávané a dvakrát se neopakují.

Máte přehled o slevách?

Jen málokdo si vzhledem k dnešní uspěchané době může dovolit vysedávat hodiny a hodiny u internetu prohledáváním akčních nabídek na levné letenky. Na druhou stranu je pravda, že nečekaná slevová nabídka na zlevněnou jízdenku vám do poštovní schránky určitě nepřijde. Veškeré akce se nachází ve virtuálním světě a své o tom ví i portál levnocestovani.cz. Ten funguje na principu prohledávání nabídek cestovních kanceláří i dopravců, a jakmile se mezi nimi objeví nějaká doslova za hubičku, okamžitě vám ji přepošle do emailu. Na vás pak zůstává jediné a to zamluvení dané jízdenky či letenky, sbalení kufrů a odjezd na dovolenou vašich nejtajnějších snů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Letenky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.