Ideální místo na dovolenou? Afrika!

Safari

Přemýšlíte o dovolené, kde potkáte minimum lidí, zato se budete moci kochat opravdu panenskou přírodou? Chcete pozorovat chování exotických zvířat, a to bez toho, aniž byste je sledovali přes mříže v zoo? Potřebujete vypnout, načerpat novou energii a zažít dokonalý restart vaší mysli? Nezapomenutelné zážitky přináší dovolená v Africe!

Poznejte to nejlepší z Afriky

Afrika je obrovský kontinent, který skrývá neuvěřitelné přírodní bohatství jak z říše rostlin, tak z říše zvířat. Ta nejkrásnější místa Jihoafrické republiky, Botswany, Namibie a Zambie dnes můžete vidět během jednoho pobytu. Na co vás láká africké safari https://www.saf-safaris.com/cs?

V deltě řeky Okavango budete proplouvat mezi úchvatnými lekníny a máte zde jedinečnou možnost sledovat hrochy, krokodýly i leopardy. Lvi, antilopy a sloni na vás pro změnu budou čekat v národních přírodních rezervacích, jako je Linyati a Chobe. Plameňáci, zebry a pštrosi žijí v Safari v Botswaně, kde se také nachází solná pláň Makgadikgadi. A přírodní perlou Afriky jsou proslavené Viktoriiny vodopády, které se také mohou stát jedním z míst ve vašem africkém itineráři.

Vydejte se na svá vysněná místa

Na stránce https://www.saf-safaris.com/cs/ najdete několik safari balíčků, které vám mohou plně vyhovovat. Pokud však máte zájem o návštěvu jiných míst nebo jejich jiných kombinací, může vám být navrženo safari přímo na míru. Ideální cesta k tomu, abyste z Afriky spatřili přesně to, po čem toužíte!

Společnost „Manzelka Africka“ je schopna zařídit všechno tak, byla vaše přání vyslyšena a splněna. Mají možnost použít malé letadlo nebo terénní vozy, abyste se ke svým vysněným zvířatům dostali co nejblíže, pořídili unikátní fotografie a odnesli si nezapomenutelné zážitky.

Tak už neváhejte a splňte si svůj sen co nejdříve! Dnes nikdy nevíte, zda se vám ještě někdy v budoucnu taková příležitost naskytne!

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.