Kouzelná zimní dovolená v Čechách

Předešlé zimy nestály za nic, a cílem sněhových radovánek tak byl často odjezd do ciziny. Letošní sněhové podmínky jsou však více než optimální. Zimní nadšenci nestíhají mazat lyže a běžky, děti zkouší výdrž bobů a vlekaři se plácají po ramenou, jak jim to tentokrát vyšlo. Jestliže se rozhodnete vzít rodinu na lyže, jistě budete vybírat lokalitu, kde jsou sněhové podmínky vždy zaručené a můžete se spolehnout na upravené sjezdovky, lyžařský servis i zábavu pro vaše nejmenší.

Jeseníky – ráj lyžařů a milovníků krásné přírody

Ideální oblast pro zimní dovolenou nabízí Jeseníky. Lyžování a běžkování na čerstvém vzduchu vás příjemně unaví a zároveň nabije pozitivní energií. Běžecké tratě Jeseníky jsou prošlápnuté a nabízí nejkrásnější výhledy na okolní krajinu. Jeseníky lyžování povyšují na dokonalou úroveň díky množství upravených sjezdovek, kde si navíc vyberete tu pravou s ohledem na stupeň obtížnosti. Půjčovny nabízí veškeré lyžařské vybavení pro děti i dospělé a k dispozici je všestranný lyžařský servis na vysoké úrovni. Večerní lyžování má zase nezapomenutelnou atmosféru.

Kromě sportovního vyžití oceníte i ubytování na horách. Chcete-li si zaplavat v bazénu, protáhnout tělo v tělocvičně nebo zahřát unavené svaly v sauně, není to žádný problém. Ženy i muži uvítají širokou nabídku wellness služeb, děti naopak hernu nebo dětský koutek. Ubytování Jeseníky poskytnou pokoje pro jednotlivce, rodiny s dětmi i firemní akce. Sociální zařízení a nekuřácké prostředí je samozřejmostí, stejně jako dostupnost wi-fi připojení.

Jednou sem zavítáte a budete se vracet stále

Ať už Jeseníky navštívíte v jakémkoliv ročním období, vždy se sem budete rádi vracet. Kouzelná příroda, nekonečné množství aktivit a míst, které oblast nabízí, včetně dostatečné ubytovací kapacity v kvalitních a dobře situovaných zařízeních, vám učarují. Dovolená v Jeseníkách vás finančně vyjde mnohem lépe než v zahraničí, a navíc uplatníte množství slev na děti.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.