Podívejte se, jak vypadá hodinový hotel uvnitř

shutterstock.com

V dnešním článku se podíváme do prostředí, které možná ještě neznáte. Hodinový hotel může v některých lidech vzbuzovat pohoršení, ale není to žádná novinka, taková místa existují stejně dlouho jak lidstvo samo. Jen se tomu tenkrát tak neříkalo. Co od takového hodinového hotelu můžete očekávat? Jak vypadá uvnitř?

Tak jako téměř všechno, rozmach hodinových hotelů začal krátce po revoluci. Možná jste se s nim již setkali v zahraničí, zejména v Asii narazíte na podobné podniky velmi často. U nás je jich nejvíce v Praze.

Velká postel je nejdůležitější součást hodinového hotelu, zdroj: shutterstock.com

Tento diskrétní milenecký azyl slibuje naprosté soukromí pro vaše hrátky. Nemusíte se riskantně stýkat s milenkou, respektive milencem u sebe doma, na pracovišti či na veřejnosti. Máte možnost využít jedinečné možnosti, kterou dává hodinový hotel.

„Do našeho podniku přicházejí různí lidé, mladé páry, kteří se nemají kde scházet, ale nejčastěji jsou to samozřejmě milenecké páry, zpravidla starší pán s mladou pohlednou slečnou“ pousměje se recepční jednoho pražského hodinového hotelu.

Nestyďte se

Líbí se vám hodinový hotel a jeho možnosti? Chcete-li ho využít poprvé, nestyďte se. V recepci, která je k dispozici zpravidla nonstop, pracuje diskrétní personál. Navíc se nemusíte v těchto hotelech ani objednávat. Ačkoliv vždy záleží na hotelu, kolik má k dispozici pokojů.

Fialová podporuje fantazii, zdroj: pzm.cz

Přijedete do hotelu a ihned vám bude nabídnut vhodný pokoj, za jehož dveřmi můžete hodinu provádět, co jen budete chtít. Interiér hodinového hotelu je laděn do barev, které naladí příjemnou atmosféru. V některých hotelech si dokonce můžete vybrat barvu pokoje.

Potřebujete levné ubytování v Praze pro občasné schůzky? Hodinové hotely začínají na 300 Kč za 1 hodinu.

Nedílnou součástí je i zázemí včetně koupelny (někdy i s vanou pro dva), televize a lednice. Můžete si objednat i šampaňské.

Některé hotely nabízí i prostornou vanu, zdroj: shutterstock.com

Jaké jsou ceny hodinového hotelu?

Ceny jsou individuální, v průměru jedna hodina v hodinovém hotelu stojí kolem 360 Kč.  Jestliže vám hodina stačit nebude, můžete tam strávit i další hodinu, na kterou dostanete výraznou slevy. Ale hodinový hotel slouží také pro celonoční ubytování, přičemž se cena pohybuje kolem 750 Kč za pokoj.

Ubytovna Praha nabízí noc již od 100 Kč

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

1 komentář u Podívejte se, jak vypadá hodinový hotel uvnitř

  1. Nikola napsal:

    Myslela jsem teda ze je takovy hotel drazsi :-)