Pojistěte se, ať vás na cestách nic nepřekvapí

Během cestování na člověka čeká spousta dobrodružství. Někdy si určí jasný cíl, ale nakonec ho něco atraktivního zavede úplně někam jinam. Nevadí to, protože zajímavostí je na celém světě opravdu hodně. Díky těmto drobným náhodám má cestovatel možnost objevit něco, o čem ani nesnil. 

Nehazardujte se svým životem, využijte pojištění 

Většinou je náhoda a nenadálá událost příjemným zpestřením cesty. Na druhou stranu existují i negativní události, které mohou z cestování udělat noční můru. Stačí chvilka nepozornosti a problém je na světě. Když člověk, byť v nedbalosti, někomu poškodí majetek nebo způsobí újmu na zdraví, mohou se výdaje vynaložené na nápravu vyšplhat až do několika milionů.

tarify pro cestovní pojištění

Platí proto jednoduchá poučka: kdo je připraven, není překvapen. Abyste minimalizovali případné problémy na svých cestách v zahraničí, je dobré uzavřít cestovní pojištění a k němu i doplňky, jako je například pojištění odpovědnosti (více o něm zde).

Pohodlně online!

Dnes ani nemusíte na žádnou pobočku, protože je možné uzavřít cestovní pojištění online, a to ve všední den i o víkendu. Před samotným podpisem smlouvy si však nezapomeňte přečíst konkrétní pojistné podmínky pro pojištění do zahraničí. Dozvíte se v nich vše důležité.

Podle charakteru cesty správně vyberte z tarifů pro cestovní pojištění. Výhodnou nabídku má aktuálně pojišťovna Ergo. V nabídce má například tarif s označením L-TripAll, díky kterému můžete vyrazit na jednorázovou cestu do celého světa kromě USA, Kanady a Austrálie. Budete mít zajištěnou kompletní ochranu, která zahrnuje léčebné výlohy, úrazy, ztrátu zavazadel, odpovědnost za škodu i aktivní asistenci při řešení problému.

pojistné podmínky pro pojištění do zahraničí

Různé tarify, různé možnosti

Kdybyste měli v plánu vyrazit i do USA, Kanady, případně Austrálie, můžete využít tarif W-Trip. Co všechno tento tarif obsahuje? Cestovní pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, léčebné výlohy a asistenční služby. Možností cestovního pojištění je podstatně více. Na své si přijdou i sportovci, kteří si užívají lyžování, snowkiting a další sporty. U pojišťovny Ergo nemusí hradit žádné rizikové přirážky. Prohlédněte si všechny tarify pro cestovní pojištění a vyberte si ten nejlepší pro vaši cestu.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.