Proměňte amatérské fotky v umělecké dílo

Patříte mezi milovníky fotografování? Rádi zachycujete své zážitky, jedinečné momentky a dokumentujete dovolené nebo výlety s rodinou či přáteli? Pokud ano, není nic jednoduššího než si zaplatit výhodný kurz a vyzkoušet si focení pod taktovkou profesionála. Oblíbené kurzy vás nadchnou svou pestrostí, odborností a zároveň technickým zvládnutím fotografování.

Kvalitní foto na počkání

Vyfotit fotku se může jevit jako velmi snadný úkon, který ale potřebuje čas a praxi. Chcete-li své fotografie proměnit v umělecké dílo, nebude stačit pouze zmáčknout tlačítko a vydržet vteřinu s klidnýma rukama. Čeká vás totiž ještě úprava fotek, která je mnohdy časově náročná a vyžaduje znalosti s programy na úpravu fotografií. Z barevného snímku během chvilky vykouzlíte nostalgickou černobílou vzpomínku nebo dobovou fotografii v sépiovém nádechu.

Kurzy fotografování pro začátečníky často zahrnují rovněž následné úpravy fotek a v neposlední řadě i technickou část pro perfektní seznámení s vlastnostmi a funkcemi každého fotoaparátu. Základy focení vám pomohou tvořit bezchybné fotky, pracovat se světlem, bleskem i správnými úhly k získání dokonalých portrétů či panoramatických pohledů do krajiny. Hlavní a jedinou výbavou pro kurz focení bude fotoaparát, který už zajisté máte a se kterým se chcete naučit pracovat na sto procent.

Jak to funguje?

Kurz focení probíhá podle osnov, kde je ke každému tématu přistupováno individuálně, a díky tomu je také vše precizně vysvětleno a vyzkoušeno všemi účastníky. A protože každého zajímá něco jiného, jsou kurzy koncipovány s ohledem na potřeby klientů. Proto si během hodin vyzkoušíte, co všechno dokáže právě váš fotoaparát. Naučíte se pracovat s citlivostí ISO, clonou i ohniskovou vzdáleností a perspektivou. Zjistíte, jaké jsou nejčastější chyby během focení a jak správně vyvážit bílou nebo používat stativ. Po ukončení kurzu se můžete pochlubit získaným certifikátem a okamžitě zúročit získané zkušenosti praktickou ukázkou správné práce s fotoaparátem a své vybrané chvilky proměnit v nesmrtelnou vzpomínku.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky, Zajímavosti se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.