Půjčte si automobil bez rizika!

Určitě dokážete najít hned několik důvodů, proč si půjčit vůz lepší značky, než jaký sami vlastníte. Když potřebujete reprezentovat svou firmu, hledáte vozidlo na společenskou událost anebo vyžadujete dočasné náhradní auto s vynikajícími jízdními vlastnostmi, nabízí se autopůjčovna s vozovým parkem zahrnujícím luxusní značky i dostupné modely aut.

V čem je firma Europcar jiná?

Férová autopůjčovna Praha je často hledaným společníkem pro soukromé osoby i společnosti. Vsadíte-li na služby půjčovny vozidel na letišti Václava Havla, vyberete si ideální vůz s maximálním stářím šest měsíců, jak je garantováno. Mezi hlavní přednosti firmy patří skvělá poloha s otevírací dobou až do pozdních hodin v pracovním týdnu. Po předchozí domluvě vám bude vybraný vůz přistaven na jakékoliv místo v Praze tak, aby byl zajištěn maximální komfort zákazníků.

Autopůjčovna nabízí k pronájmu i vypůjčení oblíbené značky nejvyšší kvality, výbavy aut podle požadavků a v nabídce vozového parku ji nechybí ani ekonomické varianty či rodinné a sportovní verze aut. Pro manažery jsou připravena špičková vozidla s elektronickou výbavou a samozřejmostí jsou i auta s automatickou převodovkou pro pohodlnou jízdu.

Nadstandardní výbava a úplný servis

Všechna nabízená auta jsou připravena k okamžitému použití. Čistý interiér, kompletní povinná výbava a neustále nové vozy v nabídce dělají z této autopůjčovny špičku v oboru známou po celé Evropě. Kromě hlavní centrály v Praze můžete navštívit i další pobočky po celé České republice a využívat věrnostního programu s velmi zajímavými výhodami, slevami a benefity. S touto půjčovnou vám odpadají dlouhé čekací fronty, zbytečné papírování a nesmyslné závazky. Spolehněte se na profesionály a vyberte si bezpečný a prověřený vůz, který vám poslouží na služebních cestách, dálkových jízdách i krátkodobých výletech.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní, Tipy a triky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.