Ta správná dovolená v obytňáku nebo karavanu

Představte si, že každá vaše dovolená bude jiná, dobrodružná, plná zábavy a očekávání. Nebudete muset řešit otázku ubytování, vyspíte se jednoduše ve svém voze. Zní to skvěle? A co teprve, když zjistíte, že v obytném autě můžete kromě spánku také vařit, relaxovat a přitom cestovat?

karavany

Investice, která se vrací okamžitě

Investice do obytného vozu vás může na první pohled odradit, stačí si ale propočítat náklady spojené s noclehem, letenkami anebo nezbytným stravováním. To vše najednou odpadá a vám stačí nasednout do vybaveného auta a užívat si dovolenou s dobrodružnou nálepkou. Cestování na vlastní pěst má další výhody, například se dostanete na místa, která běžná cestovní kancelář nenabízí, sami si určujete tempo výletu či dovolené a nasednout a vyjet můžete prakticky kdykoliv.

Velmi populární jsou Carado – obytná auta, která od příštího roku rozšiřují nabídku půdorysů. Kromě značky Carado si můžete vybírat z dalších velmi žádaných značek, které maximálně využívají nabízený prostor. Jestliže ale máte vlastní vůz a hledáte řešení pro pohodlné cestování, můžete vyzkoušet Carado – karavany, které vám zajistí plně funkční zázemí pro každý výlet a dovolenou, včetně sociálního zařízení a prostoru pro běžné činnosti.

Karavany v novém

Pokud dáváte přednost klasickému vzhledu karavanu s funkčními vlastnostmi a vysokým standardem kvality, pořiďte si jednu z nejprodávanějších a nejznámějších značek v Evropě. Fendt nabízí obytné přívěsy i karavany, které vás nadchnou nejen promyšleným designem a vysokou kvalitou uvnitř i zvenčí. Kouzlu modelů Fendt propadne začínající cestovatel i znalec. Na své si přijdou rovněž milovníci luxusu. Fendt: karavany najdete v mnoha provedeních, které vás zaručeně osloví.

Jakmile si půjčíte na vyzkoušení nebo rovnou zakoupíte obytná auta a karavany za váš stávající osobní vůz, čeká vás super dovolená. Najednou totiž uvidíte nový smysl nejen v cestování, ale užijete si relax a odpočinek také z jiného úhlu, než nabízejí cestovní kanceláře. Dovolená na kolečkách má totiž své nezaměnitelné kouzlo, které vůbec nic nenahradí!

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.