Ubytování Kouty nad Desnou pro rodiny s dětmi i seniory

Kdo má rád přírodu, vám řekne, že na horách je krásně v každém ročním období. Léto i podzim lákají k výšlapu do kopců, zima zase k lyžování. Například Jeseníky umějí nabídnout obojí – pro milovníky turistiky i zimních sportů. Až se příště budete rozhodovat, kam se vypravit, vyzkoušejte Kouty nad Desnou.

ubytování Kouty nad Desnou

Dovolená na horách

Horská obec Kouty nad Desnou má velkou výhodu. Díky železniční zastávce je snadno dostupná i pro toho, kdo nevlastní automobil. Víte, že se zde nachází největší lyžařský areál na Moravě, který má k dispozici šestisedačkovou lanovku? Současně jsou Kouty nad Desnou výchozím bodem pro návštěvu přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně, jež rozhodně stojí za vidění.

Pobyt v Jeseníkách v dřevěných roubenkách

Ubytování Kouty nad Desnou nabízí řada zdejších chat a penzionů. Stačí se podívat po nabídce a vybírat podle druhu a typu. Zajímavý pobyt musí určitě být v roubenkách Annaberg. Jedná se o uzavřený komplex dvou roubených chalup s vířivkou, saunou, a vyhřívaným bazénem. Obě mají celoroční provoz a jsou ideální pro rodinnou rekreaci. Na své si zde však přijdou i senioři, pro něž bývá na jaře a na podzim připravena lákavá nabídka s výhodnými cenami ubytování.

Hurá na lyže nebo na trek

Roubenky Annaberg mají v dosahu necelého půl kilometru k dispozici tři velké skiareály, do nichž dopravu zajišťuje zdarma skibus. V létě se ubytovaní hosté mohou toulat po zdejší přírodě a zdolávat kilometry lesních cest až na Ovčárnu či Praděd. V zimě je zase možné vychutnávat požitek z rychlé jízdy na lyžích na zdejších sjezdovkách či běžeckých tratích.

Bohatá nabídka služeb

A protože se roubenky Annaberg prezentují jako komfortní rodinné ubytování, hosté si mohou při delších pobytech také sami prát a žehlit prádlo. Kromě toho jsou obě roubenky vybavené také dětským hřištěm, grilem pro letní večerní grilování, Wi-Fi, SAT-TV SkyLink či sportovními potřebami. Nechybí zde vlastně nic z toho, co činí pobyt příjemným a útulným.

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxus se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.