Vydejte se na dovolenou správným směrem

Lyžařská sezóna zdaleka nekončí a perfektní sněhové podmínky hrají vyznavačům zimních sportů do karet. Jestliže je dovolená teprve před vámi a stále váháte nad ideální lokalitou, vsaďte na jistotu a vydejte se do zahraničí. Pobyt za hranicemi a v krásném prostředí vám umožní dokonale odpočívat, vypnout od běžných starostí a načerpat novou energii.

ubytování Nassfeld

Nassfeld – krásy jižního Rakouska na dosah

Stále vyhledávanější zemí nabízející nevšední zážitky, příjemnou atmosféru a spolehlivé ubytování je sousední Rakousko. Především jeho jižní část je oblíbeným cílem turistů z celého světa. Proslulé středisko Nassfeld patří k nejmodernějším v rakouských Alpách a řadí se ke špičkám zdejších lyžařských oblastí. Lidé sem přijíždějí za více než stovkou kilometrů upravených sjezdovek. Díky poloze na hranici s Itálií má tato lokalita výjimečné počasí, až 300 slunečních dní v roce.

Špičkové apartmány s domácím zázemím

Dokonalé dny strávené na lyžích však zdaleka nejsou jediným lákadlem Nassfeldu. Výjimečné a dostupné ubytování se nabízí ve 22 stylově zařízených apartmánech, kde vás ochotně obsluhuje český personál, nebo si pustíte oblíbenu televizní stanici v češtině. Apartmány Nassfeld  jsou strategicky rozmístěny v těsné blízkosti sjezdovek a běžně poskytují slevy na skipasy. Po náročném dni se můžete perfektně odreagovat v saunahausu.

Nassfeld pěšky nebo na kole

Ubytování Nassfeld oceníte nejen v zimním období, ale také během jarní dovolené, která má v Jižním Rakousku opravdové kouzlo! Ať již holdujete pěší turistice nebo výletům na kole, najdete si zde adekvátní trasy obohacené o nezapomenutelné výhledy. Po návratu do apartmánu si můžete naladit bezplatné wifi připojení a podělit se o zážitky s přáteli v domovině. Dopřejte si zasloužený relax a rezervujte si útulný apartmán s luxusním servisem v areálu. Do ubytování Nassfeld se můžete vracet každoročně a vždy objevíte další krásy a pozitiva, která ukrývá. Už víte, kde strávíte jarní dovolenou? Vyzkoušejte Nassfeld, báječnou destinaci na poslední chvíli!

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.