Wellness pobyt pomůže odstranit stres a navodí pohodovou náladu

wellness Jeseníky

Pracovní nasazení běžného českého zaměstnance bývá kolikrát na maximu. Stíhat zaměstnání, rodinu a výchovu dětí, do toho úklid domácnosti či starost o stárnoucí rodiče vyžaduje veškerý denní čas. Jenže odpočinek je také důležitý. Jak jinak byste chtěli obnovit své síly? Co takhle vyzkoušet některý z pobytů v lázních?

Víkendové wellness pobyty prospějí vaší duši

Dovolená v délce minimálně čtrnácti dnů je ideální pro dokonalý odpočinek. Ovšem i víkendový wellness pobyt v místě, kde se o vás postarají, má něco do sebe. Tuzemské lázně jsou připravené vás i krátkodobě pohostit a nabídnout své služby. Můžete využít profesionální maséry, koupání v bazéně nebo ve vířivce, prohřát se v sauně nebo si dát romantickou večeři se svým partnerem. Všechny zmíněné činnosti přispívají k tomu, že se po fyzické i psychické stránce budete cítit mnohem lépe. A bude vám na to stačit třeba jen jeden prodloužený víkend, který strávíte třeba ve wellness Jeseníky. Zdejší krajina a pásmo hor skýtají pohledy na zalesněné kopce, jež lákají k procházkám. Proto si nezapomeňte s sebou přibalit také turistickou obuv.

Wellness Lázně Jeseník

Do Hrubého Jeseníku za odpočinkem

Kde jinde si dobře odpočinout než v lůně přírody. Wellness Lázně Jeseník nabízí mimo jiné pobytové balíčky s bonusem příjemných masáží a vstupem do relaxačního centra v ceně. Relaxační procedury vás zbaví únavy i stresu a naladí do pohody. Volný čas pak můžete strávit procházkami po lázeňském městě či prohlídkou jeskyní Šipka a Na Pomezí, které se nedaleko města Jeseník nacházejí. Nebo si uděláte výlet o kousek dále až na nejvyšší horu Hrubého Jeseníku – na Praděd a do Karlovy Studánky, jejíž návštěva je také balzámem na duši. Wellness pobyt můžete absolvovat s partnerem, nebo s celou rodinou a strávit zde dokonce svou dovolenou.

Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.