Zavítejte k našemu českému moři

Máchovo jezero je často označováno jako české moře, protože slibuje stejný komfort a zázemí jako jižanské destinace. Přitom za zlomek ceny a bez nutnosti někam daleko cestovat. Ušetřete čas i peníze a zavítejte k Máchovu jezeru, kde se pobaví dospělí, zábavu najdou mladiství a pro děti je připravena spousta atrakcí. Odpočívat budete na místních plážích ve stínu voňavých českých lesů a užívat si už dávno zapomenutou dovolenou u ohně a domácích špekáčků.

Ubytování v čistých a udržovaných chatkách

Právě teď nabízí Máchovo jezero chatky, které vás přenesou do dětských let, ale zároveň poskytnou pohodlí díky modernímu vybavení. Staré Slapy disponují chatovou osadou v těsné blízkosti jezera. Vynikající poloha vybízí k turistice, sportovním aktivitám, relaxaci i lenošení na lehátku. Chatky jsou vybavené vždy čtyřmi lůžky, najdete v ní též chladničku, jídelnu i bar. V areálu jsou ohniště, houpačky, prolézačky, pískoviště a plnohodnotné sociální zařízení. V okolí jsou dostupné další aktivity, díky nimž se stane dovolená nezapomenutelná. Vyzkoušejte si minigolf, děti nechte zaskákat na trampolíně anebo vyrazte společně na kolotoče. Ani vodní aktivity nezůstávají pozadu. Dostupná jsou šlapadla, pronájmy loděk i zážitkové plavby parníkem.

Dobrodružství pro celou rodinu

Za zlomek ceny si užijete perfektní dovolenou. Máchovo jezero ubytování najdete v čistém prostředí české přírody a na dosah významným památkám. Za návštěvu rozhodně stojí hrad Bezděz, hrad Houska i zámek Dětenice, které lze spojit s návštěvou středověké krčmy a pivovaru. Celá rodina určitě ocení výlet do vyhlášené liberecké ZOO a v případě nepříznivého počasí si můžete užít tobogány a skluzavky v aquaparku Babylon. Upravené pláže okolo jezera se spoustou stánků, barů, vynikajících restaurací poskytují perfektní plážový servis. Zkuste letos dovolenou jinak, za zážitky totiž nemusíte cestovat tisíce kilometrů daleko. Sledujte aktuální akce u Máchova jezera a zažijte neopakovatelnou atmosféru pravé české dovolené.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.