Koberec před karavan je skvělým vybavením všech, kteří rádi cestují

Máte rádi nejrůznější vychytávky, které vám zpříjemní čas strávený cestováním? Zajímáte se o to, jak jsou trendy a co vše se dá k příjemnějšímu trávení dovolené pořídit? Ať je to jakkoli, v případě, že trávíte letní dovolené i jiné části roku na cestách obytným vozem či jinak, přijde vám možná vhod koberec před karavan. Nabízí jej např. kvalitní výrobce koberců Vopi s.r.o.

Proč se vám bude koberec před karavan líbit?

Vzhled koberce je pojat ve stylu klasické kvalitní umělé trávy. Je vyroben z odolného 100 % polypropylenového vlákna. Výška vlasu je výborných 20 mm, má příjemnou zelenou barvu a plní funkci jak estetickou, tak především účelnou.

S přispěním koberce ke karavanu vám bude tepleji od nohou při kempování, také vám pomůže průběžně čistit obuv od nečistot, které „nachytáte“ mimo koberec. Do obytného prostoru karavanu už se vám nebudou dostávat tráva, bláto, kamínky nebo jiné nečistoty.

Použití koberce je samozřejmě variabilní, hodí se také k obytnému vozu nebo ke stanu. Jednoduše všude, kde chcete mít navzdory podkladu hezké a čisté místo pod nohami, stačí ho roztáhnout.

Skutečně propracovaný koberec umělá tráva

Na webové stránce https://www.vopi.cz/venkovni-koberec-ke-karavanu-umela-trava.html se můžete podívat na všechny podrobnosti. Produkt má 7 variant od velikosti 100 x 200 cm až po 300 x 300 cm. Zvolit ale můžete i venkovní koberec v metráži, kdy vás m2 vyjde na 314 Kč bez DPH.

Spokojeni budou i ti nejnáročnější, kteří očekávají nejvyšší kvalitu. Koberec je do detailů propracovaný, také se jednoduše a rychle roluje, rubová strana je opatřena malými kanálky, jež lehce přilnou k různým povrchům, ať už budete chtít trávit čas na trávě, betonu nebo nerovném terénu, např. štěrku. Pokud začne pršet, koberec zvládá snadno odvádět vodu.

Podívejte se na Vopi.cz a udělejte si cestování zase o kus příjemnější. Navíc při nákupu nad 1 900 Kč získáte dopravu zdarma a kupon 5% slevu na další nákup.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.