Aktivní dovolená pro malé i velké cestovatele

Krkonoše jsou jasnou volbou pro dovolenou zejména v zimě, protože slibují vždy upravené sjezdovky a špičkový servis. Chcete-li ale tuto destinaci navštívit i v jiné části roku, vůbec neváhejte vyrazit a vybrat si ubytování Benecko patřící do okresu Semily. Zde totiž najdete komfortní ubytování v rodinném prostředí s pestrou nabídkou aktivit a služeb pro všechny členy rodiny včetně těch čtyřnohých.

Sháníte levné ubytování Krkonoše?

Narazit na dobrý pension může být pořádný oříšek. Levné ubytování Benecko ale zahrnuje též plně vybavený pension Pochop, kde se jednoduše ubytují rodiny s dětmi vyžadující dětskou postýlku, páry toužící po romantice a klidu i početnější skupinky přátel. Pro milovníky domácí stravy jsou připraveny bohaté snídaně, vydatné polopenze i plně vybavená kuchyňka, kde si připravíte jídlo podle libosti. Kromě toho se dítka zabaví třeba v dětském koutku, kde nechybí hračky či bazén. Venkovní posezení u táboráku vás přenese do dětských let, zatímco wifi připojení zdarma umožní zůstat stále na příjmu. Ubytování Krkonoše slibuje skvělou a dovolenou a stejně atraktivní jsou i služby dostupné v blízkosti pobytu.

Kam vyrazit, co vidět?

Kromě zimních sportů na sněhu, jež zahrnují upravené sjezdovky, dětskou školičku s vlekem, běžecké tratě a dráhu pro sáňky a boby, navštivte čistou přírodu také v teplejších měsících. A rozhodně si nezapomeňte do kufru přibalit pořádné boty pro zdolání hřebenů Krkonoš a národního parku. S sebou přivezte i kola, protože krásná příroda ze sedla v kombinaci s náročnými úseky vám jednoduše učaruje. K dispozici jsou též půjčovna a cyklobus. Ani houbaři nepřijdou zkrátka. O tom, že rostou, se přesvědčíte v blízkých lesích a chcete-li z dovolené udělat adrenalinový zážitek, musíte si kopce sjet na kárách. Za návštěvu stojí taktéž rozhledna Žalý, ekofarma a aquapark, kde si užijete vodní radovánky za jakéhokoliv počasí. Aktivity všeho druhu čekají na návštěvníky po celý rok, stejně jako čistý vzduch a přívětivé ubytování v Krkonoších!

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.