Maledivy – ráj na zemi

Neomezujte se při výběru dovolené pouze na evropské destinace. V indickém oceánu najdete souostroví čítající 19 korálových atolů, kde na vás čeká luxusní dovolená, aktivity i vynikající relaxace a pokrmy. Na své si přijde doopravdy každý. Maledivy vám poskytnou úchvatnou podívanou na život v korálových útesech a mělké vodě, kde se to hemží barevnými rybami. Tyrkysové vody omývají bělostné pláže a tamní obyvatelé vám učarují svou pohostinností. Potřebujete další důvody, proč se vydat právě sem?

Z Prahy přes Dubaj až na ostrovy

Let z Prahy na Maledivy trvá okolo dvanácti hodin a většinou je doplněn přestupem v Dubaji nebo též na Srí Lance. Za tuto dobu strávenou ve vzduchu vás čeká naprosto jedinečná dovolená bez davů turistů, vtíravých prodejců a front na jídlo či sportovní aktivity. Ihned po příjezdu si zvyknete na pohodovou a neuspěchanou atmosféru dýchající z každého koutu. A protože by měla dovolená znamenat především odpočinek, je pro vás připravena atraktivní nabídka služeb. Čeká na vás panensky čistá příroda jako vystřižená ze stránek katalogu, nekonečné procházky a dovádění v čistém a teplém moři. V mělké vodě se zdržují pestrobarevní živočichové a ryby, mezi nimiž můžete šnorchlovat a plavat beze strachu. V přívětivém hotelu najdete zázemí pro relaxaci i aktivní chvíle. Rozhodnete se pro originální masáže nebo třeba golf?

Všechny hotely na špičkové úrovni

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv hotel, čeká vás zcela odlišný styl, než na jaký jste zvyklí v evropských destinacích. Ubytování je v mnoha případech řešeno přímo na vodě, kde vám poskytne nekonečné výhledy na mořskou hladinu. Maledivy patří mezi oblíbenou destinaci k uzavření sňatku, protože každý moment strávený v tomto koutě světa je zárukou jedinečnosti. Zdejší služby vysoké úrovně si zamilujete, stejně jako domácí koktejly a vynikající lehkou kuchyni. Investujte peníze do dokonalé dovolené a vydejte se tam, kde se zastavil čas.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Luxus se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.