Dovolená v pohybu je trendy

Dovoleným, při kterých se týden válíte na pláži, už dávno odzvonilo. V dnešní době frčí dovolené s pohybem. Vybírat je možné z mnoha různých zájezdů.

Pokud se nechcete celý týden jen povalovat na pláži, ale chcete udělat i něco pro svoje zdraví, vyberte si dovolenou si například dovolenou se cvičením. Nemusíte se bát, cvičení není povinné, takže pokud se vám nebude chtít, nic se neděje.

Vybírejte podle oblíbeného sportu

Dovolenou s různými druhy sportu nabízí velké i malé cestovní kanceláře. Můžete prožít týden se zumbou, aerobikem, powerjógou, tenisem a dalšími sporty. Záleží jen na vás. Při výběru správné dovolené s vaším oblíbeným druhem cvičení vám může pomoci jedna z mnoha kanceláří specializující se na aktivní pobyty.

Zkuste dovolenou na kole

Pokud vás nebaví aerobik a jemu podobné sporty, můžete vyzkoušet třeba dovolenou na kole. I tady je z čeho vybírat. Z České republiky pořádají cestovní kanceláře zájezdy do všech zemí Evropy. Také se někdy České republice přezdívá cyklistická velmoc.

Sjíždění vody i pro začátečníky

Dovolená na vodě je českým fenoménem. Vyznavače tohoto druhu dovolené jistě potěší stále se rozšiřující nabídka zájezdů do zahraničí. Pokud nemáte se sjížděním řek žádné zkušenosti, nemusíte mít obavy. Řada cestovních kanceláří pořádá zájezdy určené právě začátečníkům. Na vodácké dovolené se zaměřuje například cestovní kancelář CVOK.

Aktivní dovolená je trendy. Vyzkoušejte jeden z nabízených zájezdů a třeba si ji zamilujete!

Podělte se s námi v komentářích jak trávíte dovolenou vy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky, Zájezdy se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.