Najděte si vysněnou dovolenou

Každým rokem si prohlížíte luxusní destinace pro prázdninovou dovolenou, kde na vás čeká bělostný písek, nekonečné pláže a průzračně čisté moře? Jenže nakonec stejně skončíte v kempu, daleko od moře a ještě s sebou táhnete zavařené pokrmy z domova? Ani taková dovolená nemusí být nutně špatná nebo nudná, spočítáte-li si ale konečnou cenu se všemi vašimi výdaji, dostanete se prakticky na stejné peníze, které byste investovali do letecké dopravy a ubytování v exotice. Navíc existují zájezdy na poslední moment, díky nimž ušetříte obrovské peníze a dostanete se konečně za hranice svých snů!

Kamkoliv levně

Chytrý srovnávač NewTravel vám umožní najít si ideální dovolenou za nejlepší dostupnou cenu. Na vás je si vybrat pouze destinaci a termín a sledovat, do jakých hotelů nabízí ověřené cestovní kanceláře turnusy. Ušetříte s nákupem na první moment i ten poslední, kdy na hotelech zůstávají poslední volná lůžka. Srovnání zájezdů vám nabídku hotelů v nastavené cenové hladině vyhledá tak, abyste se vlezli do svého rozpočtu a nezaplatili nic navíc.

Dovolená podle vašich představ

Všechny rekreace pochází od známých cestovních kanceláří a mnoho z nich využívá skvělých slevových akcí či výhodných nákupů pro rodiny s dětmi a seniory. Stejně tak si zde najdete ideální zimní zájezd do rakouských Alp, případně dovolenou v exotickém ráji. Nechybí též eurovíkendy v evropských metropolích, kde navštívíte vyhlášené památky a zajímavá místa.

Populární jsou též poznávací zájezdy, díky nimž prozkoumáte historii země během několika dní a uvidíte vše, po čem jste kdy toužili. Nové zážitky, poznání a atrakce na vás čekají na každém kroku! Poznávací zájezdy zastřešují zpravidla průvodci žijící v dané destinaci, kteří dobře znají místní kulturu a zvyky. Poradí vám, kam se podívat, co nevynechat a jaký suvenýr si odvést domů. Už víte, kam příště vyrazíte?

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky, Zájezdy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.