Romantická noc v penzionu Ondřejník

Každodenní stres a určitý stereotyp neprospívají žádnému vztahu. Na každém vztahu je třeba pracovat a dodávat mu nové impulsy. Nemůžete si vzít dovolenou na celý týden? Tak si dopřejte změnu aspoň na víkend. Místem, kde načerpáte síly a třeba i najdete nový náboj pro svou lásku, mohou být hory, například Beskydy.

Naším tipem je wellness Penzion Ondřejník, který leží na klidném místě na úpatí masivu Ondřejník v obci Kunčice pod Ondřejníkem v Moravskoslezských Beskydech. Najdete zde ideální místo pro partnerský výlet.

Začít s čerpáním energie můžete už odpoledne buď v saunovém světě s infrasaunou, parní eukalyptovou saunou, Kneippovou terapií či tropickou sprchou, nebo si vybrat jednu z mnoha nabízených masáží. Který muž by odolal, pokud jeho drahá absolvuje třeba Afroditin elixír krásy, tedy koupel s vonnými oleji, růžovými a květinovými lístky, lehkou masáž celého těla jasmínovým mlékem a relaxaci v psaníčku? A pokud by se nemohl dočkat večera, sám by mezitím mohl nervozitu zahnat třeba chmelovou koupelí.

Vybrat si můžete z několika kategorií pokojů, které svým vybavením uspokojí každého romantika. Všechny typy pokojů, s výjimkou kategorie Standard, jsou vybaveny vanou. A nejen pokoje jsou připravené na každou romantickou noc. K správné romantice patří i dobré jídlo a pití. Penzion má vlastní restauraci s regionálními a místními specialitami. Restaurace si zakládá na používání surovin od místních farmářů. Vína sem dodává rodinné vinařství Zlomek & Vávra.   

Na hosty čeká také soukromá vířivka pro dvě osoby, kterou si můžete rezervovat na hodinu i s láhví sektu. Zcela v soukromí je možné navštívit i saunový svět, kde je k dispozici soukromý saunový komplet pro dva.

Ať už si vybere jakoukoli službu, dostanete ji od přátelského personálu a bude se tu cítit jako doma. Více informací najdete nahttp://www.penzion-ondrejnik.cz/.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.