Romantické a klidné ubytování v Českých Budějovicích

Máte-li soukromou nebo pracovní cestu do Českých Budějovic, určitě si nesmíte nechat ujít historické centrum. České Budějovice jsou hlavní kulturní metropolí Jihočeského kraje a v centru města najdete spoustu zajímavých památek i galerií. Apartmány České Budějovice s názvem Zadní Mlýn s vlastním parkováním se nacházejí přímo na dosah ruky všemu kulturnímu dění ve městě.

Apartmány Zadní Mlýn a jejich okolí

Rodinné apartmány jsou posazeny v romantickém a klidném zákoutí v centru města, odkud je to nedaleko k soutoku Vltavy s Malší. Z oken se můžete kochat pohledem na Černou věž a užívat si příjemnou atmosféru okolí. Město nabízí spoustu procházek jak ve svém překrásném historickém centru, tak i v jeho okolí.

Ubytování České Budějovice centrum poskytuje také mnoho možností k denním výletům. V okolí Českých Budějovic se nachází zajímavá gotická tvrz ve vsi Zvíkov nebo můžete navštívit zalesněný vrch Kluk nad obcí Kremže. Turisté často spojí s návštěvou Českých Budějovic výlet do půvabného městečka Český Krumlov, které leží nedaleko.

Sportovní a jiné vyžití

Kolem řeky Vltavy vede cyklostezka, po které můžete jezdit na kole nebo kolečkových bruslích. Je možné zorganizovat vodácký výlet po Vltavě, zahrát si fotbal, volejbal, tenis i golf. České Budějovice mají stále bohatý také kulturní program. Majitel rodinných apartmánů vám rád poradí a také vás, v případě vašeho zájmu, seznámí s historií Zadního Mlýna.

Ubytování České Budějovice vám umožní si užít volné chvíle, ať už jste zde s rodinou a s dětmi na dovolené nebo jste přijeli na krátký romantický pobyt ve dvou. Také je to ideální místo pro složení hlavy během služební cesty, neboť je zde uvolněná atmosféra, kterou každý po perném pracovním dni přivítá.

Až budete příště hledat „České Budějovice ubytování“, vzpomeňte si na Zadní Mlýn.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.