Skutečně levné lety z Prahy nabízí Wizzair

Levné cestování je fenoménem současnosti. Každý se snaží ušetřit a za co nejméně peněz se dostat co nejdále, proto se tolik daří nízkonákladovým společnostem. Mezi ně patří i letecká společnost Wizzair, která v České republice působí již několik let.

Letecky levně a pohodlně

Wizzair vypravuje lety z Prahy hned do několika zajímavých destinací. Levné letenky můžete koupit do Itálie, Španělska, Bulharska, Velké Británie nebo Norska. Využívá letadla Airbus A320 (narozdíl od RyanAir který používá flotilu Boeing 737).

Pohodlí internetu

Rezervaci letenek, platbu i odbavení můžete provést na internetu. Jestliže nemáte aktivované internetové bankovnictví, nemusíte se bát. Wizzair jako jedna z mála společností umožňuje platbu klasickým bankovním převodem. Za tuto platbu si ale účtuje zvláštní poplatky.

Kvalitní Wizzair služby

Wizzair kromě letenek nabízí řadu doplňkových služeb. Objednat si například můžete wizztaxi, které vás doveze na letiště nebo z něho vyzvedne. Zakoupit si také můžete přednostní nástup do letadla, větší prostor pro nohy, můžete si zajistit pronájem auta nebo zařídit ubytování. Vše je možné bez problémů objednat i zaplatit přes internet.

Vyplatí se rezervovat dopředu

Pokud se rozhodnete letět s Wizzair, je vhodné si cestu dobře naplánovat a letenky rezervovat s předstihem. Vyplatí se i půl roku dopředu. Budete tak mít téměř stoprocentní jistotu, že vaše letenky budou skutečně levné. Wizzair navíc nabízí (samozřejmě za poplatek) členství ve Wizz Xclusive Club (aktuálně je ve výši 810Kč na 1 rok). Díky tomu dostanete výrazné slevy na letenky po celý rok.

Příspěvek byl publikován v rubrice Letenky, Ostatní se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Skutečně levné lety z Prahy nabízí Wizzair

  1. ZuzK napsal:

    WizzAir létá i z Brna od letošního roku do Říma – super destinace. Za pár dní tam poletíme s přítelem tak hledám tipy. Letím s nimi poprvé

Komentáře nejsou povoleny.