Špindlerův Mlýn stojí za návštěvu i v létě

zdroj: wikipedia.org

Špindlerův Mlýn patří mezi nejoblíbenější horská střediska v České republice a současně se jedná o nejatraktivnější lokalitu v Krkonoších. Malebné městečko, které bývá často nazýváno jako perlou našich nejvyšších hor, uspokojí nejen milovníky zimních sportů, ale i turisty, kteří sem vyráží v létě. Špindlerův Mlýn má co nabídnout turistům, cyklistům, milovníkům adrenalinových sportů, wellnessu i rybaření.

Pěší turistika ve Špindlerově Mlýně

Špindlerův Mlýn je rájem pěší turistiky. Letnímu kouzlu tohoto horského střediska podlehne každý návštěvník. Bude vás obklopovat krásná, člověkem nedotčená příroda a okolní vrcholy Krkonoš. Na rozkvetlých horských svazích načerpáte novou energii a nadýcháte se čerstvého vzduchu. Narazíte na nekonečné horské louky, dravé řeky a zhlédnete nádherné a okouzlující vodopády.

Jelikož jsou Krkonoše hlavní vodopádovou oblastí v České republice, neměli byste návštěvu toho nejvýznamnějšího – Labského vodopádu – opomenout. Na vlastní oči spatříte vrchol nejvyšší české hory Sněžky a vydat se můžete i k prameni Labe, nebo navštívit proslulé hřebenové boudy.

Užijete si adrenalin i odpočinek

Po dlouhých, několikahodinových túrách dalekým okolím si zasloužíte relaxaci a odpočinek, abyste načerpali nové síly a mohli se vydat dále za poznáním zajímavostí Špindlerova Mlýna. Využijte zázemí penzionů ve Špindlerově Mlýně, které nabízí příjemnou atmosféru, profesionální personál a krásné prostředí, které znásobí zážitek z relaxace. S novou energií se můžete vydat do zábavného centra Yellow Point, kde je adrenalin na prvním místě. V areálu si vyzkoušíte vychytané atrakce, různé denní i noční dobrodružné sporty a odnesete si odtud nezapomenutelné vzpomínky.

Kde se v létě ubytovat?

Budete-li chtít ve Špindlerově Mlýně strávit několikadenní dovolenou, budete řešit i otázku bydlení, které bude nejen kvalitní, ale také vám nabídne příjemnou cenu. Na internetových stránkách www.dopenzionu.cz si můžete najít takový penzion pro celou svou rodinu, který bude mít ideální poměr cena/výkon.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.