Svatba ve vinařském kraji

Pořádat firemní akce ve vinném sklípku se stalo už celkem běžnou záležitostí. Setkání proběhnou uvolněně a nikdo na ně hned tak nezapomene. Proč si neudělat svatební den v krajině, která se vám dostane hluboko pod kůži?

svatební místa Jižní MoravaSvatba na Jižní Moravě ve vinařství

Pokud už nyní uvažujete, jaká svatební místa Jižní Moravy by vyhovovala vašim potřebám, zkuste krajinu pod Pálavou. Svatební den tady prožijete s plnou parádou. Menu se připraví na míru. Žádat lze i rautové občerstvení s různými dobrotami. Čeká vás degustace a nejkvalitnější vína. Nebude chybět ani speciální svatební pokoj pro novomanžele. Pokud si nevíte rady s přípravou a organizací, zkuste využít služby svatební manažerky, která se postará o vše potřebné a určitě nezapomene na nic důležitého, co by ohrozilo veselou náladu pozvaných. Svatba na Jižní Moravě poskytuje také ubytování, aby každý mohl ukončit zábavu podle své chuti.

Klidné prostředí rodinného vinařství

Klid, pohodlí a popíjení kvalitního vína očekávejte na místě Vinařského dvora na faře v Ivani. Příjemně posedíte a pobavíte se ve dvoře mezi zdmi barokní fary. Ne, nemusíte se omezovat jen na přes 200 let starý a nově zrekonstruovaný vinný sklep. Nechte se vyfotografovat uprostřed nádherných vinic, kde vzniknou jedinečné snímky, abyste měli na co vzpomínat. Slavnostní obřad lze uspořádat i pro necírkevní sňatky v kostele sv. Bartoloměje, známé chráněné kulturní památce České republiky.

Zajímají vás další podrobnosti? Najdete je na https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému a kapacita až pro sto osob. K uspořádání svatby se vyžaduje minimálně čtyřicet hostů. Svatba na Jižní Moravě může začít, jak na to? Nejprve si zarezervujte termín, aby vám nikdo jiný neobsadil místo, kde si v milé atmosféře povíte své „ano“ do společného života.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.