Na zimní dovolenou do Slovinska

Zasněžená krajina a Alpy. Znáte lepší kombinaci? Snění o dovolené, kde si užijete spoustu zimních radovánek se brzy stane realitou, stačí se vydat do jednoho z nejpopulárnějších lyžařských center.

Vyzkoušejte lyžování Slovinsko

Malá alpská země poskytuje svým návštěvníkům lyžařské terény na velice vysoké úrovni. Během pobytu zjistíte, že se cenově příliš neliší od našich ski areálů. Pokud se chystáte na dovolenou společně s vašimi potomky, uvítáte lyžování zdarma pro všechny děti mladší šesti let. Horská vesnička Kranjska Gora vám určitě bude povědomá, když proslula jako organizátor světových pohárů FIS. Naleznete ji v údolí mezi pohořím Karavanke a Julskými Alpami. V nadmořské výšce 800 m si nejen dobře zalyžujete, ale mimo období se sněhem směle odhalíte zajímavá turistická místa. Hotel Kranjska Gora si můžete sami rezervovat s dostatečným předstihem, abyste měli záruku včas sehnaného ubytování ve vyhledávaném kraji. Nabízí několik typů pokojů, záleží na vás, co vám přijde pohodlné a dostačující pro vaše Slovinsko 2019 lyžování.

Lyžování ve Slovinsku s dlouhou tradicí

Udržované sjezdovky a lákavé ceny skipasů vás nenechají jen tak postávat v koutě. V této zemi dobře vědí, jak správně využít lyže. Dávnou tradici v tomto zimním sportu jim už nikdo neodpáře. Kranjska Gora hotel vám poskytne odpočinek po adrenalinových zážitcích. Nezapomeňte v restauracích ochutnat místní speciality, kam patří jelita, klobásy, štrúdl a polévka jota. Z dalších sportů vyzkoušejte přírodní bruslařskou dráhu na jezeře Jasna, bobovou dráhu, bazénový komplex nebo tenisovou halu. Během 2019 lyžování Slovinsko si najděte také čas na noční lyžování a neodolatelné procházky po pobřeží. K přepravě na vrcholy slouží pět sedačkových lanovek, osmnáct lanovek. Projet lze jednoduché, středně náročné a obtížné trasy o délkách několika kilometrů.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.