Autopůjčovna Easyrent: služby, které oceníte

Abych pravdu řekla, tak jsme si nikdy nemyslela, že i já vyzkouším služby autopůjčovny. Ale stalo se. Můj vůz se mi porouchal akorát v době, kdy mě čekala neodkladná obchodní schůzka. To je pochopitelně poněkud nepříjemná situace, již jsem musela nutně vyřešit. Automobil jsem předala k opravě do autoservisu a doma dumala, co dále. Autopůjčovna mě zachránila, protože cesta veřejnou dopravou by mi zabrala spoustu času a schůzku s obchodním partnerem bych stejně nestihla. A takové faux paux jsem si nemohla dovolit.

Jak to v autopůjčovně funguje

Protože jsem z Prahy, hledala jsem místní autopůjčovnu s nejzajímavější nabídkou. Na první pohled mě zaujala ta s názvem Easyrent, který zcela jasně hovořil, že s ní to půjde snadno. Výhodou nabízených služeb byla možnost přistavení vybraného vozidla na místo, které jsem si sama vybrala, a to ke mně domů. Další věc, která mě zaujala, bylo to, že mi autopůjčovna nakonec doporučila jiný vůz, než jsem původně já zamýšlela, jenž byl však v mnoha ohledech lepší a dokonce za výhodnější cenu. Tím vozidlem byla Škoda Octavia kombi s naftovým motorem a manuální převodovkou. Automobil mi byl přistavený čistý a v perfektním stavu, tudíž jsem bez obav mohla vyrazit vstříc obchodnímu jednání.

Služby, které vám šetří čas

Oceňuji i to, že v ceně pronájmu vozidla byly komplexní asistenční služby a možnost sjednání 0% spoluúčasti při zavinění dopravní nehody. Auto bylo vybavené i dálniční známkou, takže jsem nemusela složitě řešit přesun jeho prostřednictvím do místa konání obchodní schůzky, která byla mimo Prahu. Jsem poměrně hodně pracovně vytížená, takže jsem uvítala, že autopůjčovna za příplatek zajistila kompletní vyčištění auta a jeho uvedení do původního stavu poté, co jsem ho vrátila. Je to služba, která mi opravdu dovedla ušetřit spoustu času.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.