Bezpečné parkování u letiště

Letiště v Praze je v naší republice nejvytíženějším, což však znamená cestování mnoha lidí z jiných koutů země, aby odtud odletěli do zvolené destinace. Nejedná se pouze o dovolené, ale také pracovní zahraniční schůzky. Ve všech případech se řeší, co bude s autem během vaší nepřítomnosti. 

parkování u letiště

Levné parkování u letiště

Každý nesnese přesun do hlavního města veřejnými dopravními prostředky, nebo nechce utrácet spoustu peněz za taxi. Jestliže není možné požádat známého, aby vás odvezl a po návratu pro vás zase přijel, existuje varianta parkování letiště Praha, konkrétně hlídání vašeho automobilu na bezpečném místě po sjednanou dobu. Jde především o to, aby se po dobu vaší nepřítomnosti vašemu vozidlu nic nestalo, aby ho nikdo neodcizil a neponičil. Na letiště se dostanete podle zvyku vlastním vozem a poté zamíříte do prostorného areálu, kde nechybí kamerový systém a osvětlení. K dispozici jsou dvě stovky parkovacích míst, navíc s nejlevnějšími sazbami v dané lokalitě. 

Rezervace parkovacích míst u letiště

V klidu domova si zarezervujte parkování u letiště, kde má tento servis nepřetržitý provoz, dokonce funguje také během státních svátků. Zajištěné parkoviště u letiště Václava Havla vám dá pocit bezpečí a možnost nemyslet na to, jak se dostanete včas do odletové haly a po příletu domů. Samotná rezervace probíhá velice snadno. Stačí naleznout objednávkový online systém, kde provedete zaznamenání požadovaného termínu a času minimálně dvě hodiny předem. Rezervace je uskutečnitelná, i když nemáte k dispozici dvě hodiny, v tomto případě však použijte telefonický kontakt, a to nejlépe aspoň hodinu před termínem. Operátor se ujme navedení na parkoviště, pochopitelně lze sledovat též poutače u příjezdové cesty. Řidič počká na letišti v termínu a po příletu pro vás dojede zase zpátky na parkoviště. Cesta k terminálům nezabere více než pět minut.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.