Podzimní pobyty v lázeňském stylu

Babí léto je tady. Listí začíná pomalu žloutnout, teploty se drží okolo příjemných dvaceti stupňů a atmosféra doslova vybízí k procházkám v parku či lesíku. A teď si představte, jak se po procházce nádherně prohřejte v sauně, odpočinete si na masérském lehátku pod horkými lávovými kameny či ozdravným bahnem nebo procvičíte namožené klouby.

lázně

Osvědčené Luhačovice

Velké oblibě se těší lázně Luhačovice, a to nejen mezi seniorskými ročníky. Luhačovice jsou vyhledávané především pro léčbu dýchacího, trávicího a oběhového ústrojí, léčí se zde též onkologické  nemoci a poruchová látková výměna. Podzim v českých lázních Luhačovice si namíchejte přesně podle svých představ. Můžete kombinovat aktivní odpočinek s inhalacemi a rašelinovými obklady či masážemi. Pobyty v Luhačovicích si smíte vybrat podle délky ubytování i samotného programu. V nabídce nechybí balíčky zahrnující i stravování nebo služby navíc. Hotely jsou dostupné v blízkosti zdejší kolonády, kde nechybí nejen naučné zastávky a možnosti koupit si pravé teplé lázeňské oplatky. Lázně v Luhačovicích vám pomohou se zdravotními neduhy, hodí vás do psychické i fyzické pohody a lázeňský pobyt v podobě zvýhodněného balíčku se stane zároveň skvělým dárkem pro vaše blízké k narozeninám. Každý pobyt disponuje rozličnými procedurami a vy se můžete inspirovat na webovém portálu reálnými recenzemi a fotografiemi z daného ubytovacího zařízení.

Karlova Studánka vám učaruje

Zajímavým tipem, kde trávit nejen podzimní odpočinek, jsou lázně Karlova Studánka. V lázních je zachována původní architektura dřevěného městečka, které dodává lázním originální atmosféru. V Karlově Studánce se léčí především nemoci dýchacích cest a stejně tak krevní choroby. Za zmínku ale rozhodně stojí zdejší vyhlášené pivní koupele nebo termální lázně a s nimi spojené procedury. Lázně Karlova Studánka nadchnou opravdu každého, ať už chcete wellness kombinovat s procházkami, sbíráním hub, tanečními večery nebo objevováním zdejší kultury.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.