Letní dovolená na jižní Moravě

I když to vypadá, že léto už za pár dní skončí, babí léto i poslední horké dny se vyplatí strávit tam, kde sluneční paprsky svítí na trsy hroznů na svažitých vinicích, odkud se nabízí luxusní výhledy na protější kopce i rozhledny a různé pamětihodnosti. Dovolená na Jižní Moravě je jednoduše sázka na jistotu, kdy máte spoustu možností aktivního odpočinku, kulturních akcí i gastronomických zážitků.

Dovolená na jižní Moravě

Přibalte pohorky nebo kolo na cesty

Dovolená na jižní Moravě vám umožní načerpat sílu letního slunce ve vyhlášených vinařských oblastech v okolí Valtic, Mikulova či Lednice. Kromě rozličných ubytovacích možností se nabízí i výhodné pobytové balíčky s ubytováním, stravováním, procedurami, wellness a mnohdy též s různými benefity navíc. Vyzkoušet můžete například populární elektrokola či speciální pobyty navržené pro seniory. Navíc pobytové balíčky speciálně pro ženy včetně zkrášlovacích procedur jsou parádním dárkem k narozeninám i výročí. Jižní Morava se těší velké oblibě napříč různými věkovými kategoriemi hostů a stejně tak bez ohledu na to, zda cestujete s dětmi nebo jako skupina přátel. Proto jsou i pestrá ubytovací zařízení připravena nabídnout ten nejlepší komfort vždy s příchutí kvalitního vína a dobrých sýrů.

Vybírejte online podle svých představ

Kdo si chce užít romantiku ve dvou, ocení ubytování přímo v historickém centru Lednic a Valtic, pro skupiny nejen nadšených cyklistů se jeví jako ideální cenově atraktivní hostely a penziony. Například ubytování v Mikulově mnohdy zahrnuje degustaci vín, bazén i exkluzivní výhled na zdejší Svatý Kopeček. V Mikulově stojí za návštěvu třeba i zámek nebo židovský hřbitov. Letní pobyty jsou nyní navíc za ještě lepší peníze! Láká vás Jižní Morava? Inspirujte se a najděte dokonalé ubytování na hotel.cz, kde jsou dostupné i letní balíčky, zvýhodněné pobyty přes týden nebo prodloužené víkendy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.