Chorvatsko láká na kvalitní šnorchlování

Milovníci aktivní dovolené, pro něž je prioritou strávit letní dovolenou v klidné a příjemné destinaci, sází na oblíbené Chorvatsko. Tato země si získá prakticky každého díky snadné dostupnosti automobilem, zajímavými historickými místy i vždy krásně čistými plážemi se špičkovým servisem.

Svým mořem je Jadran naprosto výjimečný. Bohatý podmořský život na vás čeká v oblíbených letoviscích s kamenitými plážemi, jež často disponují molem pro snadnější přístup do slané vody. Další nespornou výhodou Chorvatska je jeho dostupnost. Na sever země se totiž dostanete za pár hodin! Přesvědčte se, že Istrie právem patří mezi perly Chorvatska a ubytujte se ve zdejších, komfortně zařízených apartmánech!

Chorvatsko ubytování

Rozhodnete-li se pro strávení své letní dovolené v oblasti Kvarter s vyhlášený zálivem nebo vsadíte na destinace jižní Dalmácie, čekají na vás špičkové služby, romantické procházky promenádami lemovanými vzrostlými borovicemi i čisté a často naprosto liduprázdné pláže. Vyzkoušet smíte tolik oblíbené potápění, surfování nebo novinku v podobě paddleboardingu. Ubytování v hotelu je přirozeně komfortnější variantou oproti stanování, ale jestliže toužíte zažít jedinečnou atmosféru, vyzkoušejte robinsonády v Chorvatsku.

Chorvatsko hotely

Taková robinsonáda v Chorvatsku na ostrovech střední Dalmácie patří mezi naprosté skvosty. Představte si, že k oblázkové pláži to máte pár kroků, komfort ubytování předčí vaše představy a cesty do restaurací, obchodů či za zábavou jsou zvládnutelné pěšky. Robinsonády jsou umístěny většinou v méně osídlených oblastech, kde na vás čekají romantické západy slunce, rodinná zábava i vodní aktivity dle libosti. Díky online rezervačnímu systému budete přesně vědět, zda vámi vybraný ubytovací objekt je či není dostupný ve zvoleném termínu, a kromě reálných fotografií je mnoho z nich doplněno autentickým hodnocením předchozích hostů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Tipy a triky se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.