Dovolená v Chorvatsku je klasika, která vás nezklame ani letos

Cílem řady turistů nejen z České republiky v době jejich letní dovolené je Chorvatsko. Nabízí totiž příjemné pláže, pohodová letoviska, možnost koupání i sportovního vyžití v mořských vlnách. Co všechno vás v této jihoevropské zemi čeká?

ubytování Chorvatsko

Ubytování Chorvatsko

Chorvatsko bývalo vždy oblíbenou destinací, do níž se řada Čechů přesunula trávit volný čas v létě, získat krásné opálení a zažít spoustu zajímavého. Země na jihu Evropy zaujme především svojí polohou, protože je dostupná z naší republiky i po vlastní ose. Kdo rád řídí, pro toho ujet přes tisíc kilometrů svým automobilem není žádnou vědou. V podvečer naloží rodinu, zavazadla a vyrazí na dlouhou cestu, kterou lze zvládnout během jedné noci. A na druhý den je již možné se obdivovat jihu Evropy, dýchat mořský vzduch a těšit se na odpočinek, který poskytne pohodové ubytování. Chorvatsko je zemí se spoustou hotelů, soukromých penzionů a apartmánů, které je možné si najmout i přímo na místě.

Apartmány Chorvatsko

Chcete-li mít jistotu, až do cíle své dovolené dorazíte, že na vás bude čekat příjemný pokoj, pak je nejjednodušší řešení si vše zařídit dopředu. Apartmány Chorvatsko se nabízejí jako ideálním způsobem ubytování pro toho, komu nevadí si sám vařit. Finančně to může vyjít i podstatně levněji než se stravovat v místních restauracích. Tento způsob dovolené často volí zejména rodiny s malými dětmi. Je pro ně pohodlnější si jídlo připravit z vlastních zásob, případně potraviny nakoupit na místě a z nich si pokrm uvařit.

Dovolenou najdete na Hotely.cz

Také máte rádi plánování dovolené? To těšení a výběr vhodného ubytování je velmi příjemné, zvláště, když si člověk představuje, jak to přímo na místě bude vypadat. Podívat se můžete třeba na webový portál Hotely.cz, kde najdete celou řadu hotelů, v nichž lze strávit příjemnou dovolenou v Chorvatsku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.