Exotická dovolená na jižní polokouli

Tradiční destinace v Chorvatsku, Itálii anebo Řecku už máte křížem krážem projeté a láká vás rekreace v trošku odlišném duchu? Chcete si užít krásy téměř nedotčené přírody a poznat místa, která drtivá většina zná pouze z reklamních letáků?  Investujte do zážitků a nevšední dovolenou prožijte na druhé straně světa, kde na vás čeká jedinečná Austrálie, přírodou protkaný Nový Zéland či exotické ostrovy se sněhově bílými plážemi.

Cestujte s opravdovými znalci

Protože dovolená na jižní polokouli nepatří mezi levné záležitosti, vyplatí se informovat o průvodci i samotném zájezdu, abyste si mohli užít vše, co doopravdy chcete vidět a vtisknout navždy do paměti. Dovolená v Austrálii bude o to zajímavější a napínavější, jestliže vás bude provázet někdo s vlastními zkušenostmi a znalostmi míst, kam se běžný turista nepodívá. Na míru si můžete nechat připravit cestovní plán podle vlastních představ i dle požadované délky cest. Překvapí vás rodinný přístup průvodců, trpělivost i impozantní výklad prokládaný aktuálními informacemi. Autentické zájezdy vám umožní nasát pravou atmosféru a energii Austrálie i přilehlých ostrovů slibujících nezapomenutelnou relaxaci.

Austrálie jako druhý domov, kam se budete chtít vracet

Samotný majitel malé cestovní kanceláře procestoval celou tuto oblast křížem krážem a předává své poznatky dalším cestovatelům a nadšencům. Díky tomu se dokáže každému klientovi věnovat individuálně a připravit program zájezdu tak, abyste bez váhání prohlásili, že to byla nejlepší dovolená vašeho života.

Kontinent plný protikladů doplňuje široký výběr zážitkových akcí, jimiž si zpestříte cestování. Chutné pokrmy, vyhlášená místa i kulturní zážitky na vás čekají rovněž na exotických ostrovech. Například Fiji vám učaruje svou krásou a přátelským obyvatelstvem. Přilehlé ostrůvky vás zlákají širokou nabídkou vodních sportů včetně potápění. Na své si ale přijdou i romantické duše hledající klid v barevných lagunách či oázách klidu pod palmami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Luxus, Zájezdy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.