Nejlepší dovolená? V dodávce!

První letní den za námi a vy ještě nevíte, jak a kde strávíte prosluněné dny vaší dovolené? Zkuste si to letos trochu o kořenit, vynechte cestovní kanceláře, vymyslete vlastní cíl a trasu. Zdá se vám to náročné? Proč by mělo? S vypůjčenou dodávkou můžete objet celý svět!

Praha autopůjčovnaZažijte jednou za život skutečné dobrodružství

Každý pojme dovolenou po svém. Většina z nás ale od ní očekává příjemné zážitky a odpočinek. Nejvíc nám však rozšíří obzory cestování, které nás donutí vystoupit z naší komfortní zóny. Co to znamená? Jediné. Že zažijeme trochu toho adrenalinu a že se vydáme do míst, kde nevíme, co nás čeká. Budete překvapeni, jaký svět existuje mimo all inclusive třeba i ve starém známém Chorvatsku. Poznáte spoustu zajímavých míst. Dáte se do řeči s cizími lidmi, a nakonec s nimi třeba strávíte i příjemný večer při tanci a u skleničky.

Co budete potřebovat?

Vlastně se toto cestování moc neliší od těch ostatních. Praha půjčovna dodávek vám půjčí auto dle vašeho výběru. Vy si sbalíte ty nejnutnější věci, napakujete auto a naložíte matraci a spacáky. Dodávka má sloužit jako pojízdná postel, abyste to mohli na trase zapíchnout tam, kde vás to napadne. Důležité je nezapomenout mapu nebo GPS. A samozřejmě dopředu zvolit směr jízdy a případné zastávky. Dále je dobré udělat si pojištění, vás i vozu. A samozřejmě si vzít s sebou nějaké peníze a základní hygienické potřeby. Můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého mazlíčka. Pokud je řádně očkován, není problém s ním navštívit kterýkoli evropský stát.

Ještě něco navíc

Po návratu budete maximálně nadšeni, možná malinko unaveni, ale plní dojmů. Podělte se s přáteli nejen o zážitky a zkušenosti, ale i o auto. Pokud jste zvolili pro cestování vlastní vůz a víte, že je na dovolenou tím nejlepším prostředkem, dopřejte i ostatním toto pohodlí. Praha autopůjčovna zprostředkuje pronájem vašeho auta. Sami si vyberete zájemce a zvolíte cenu. Anebo naopak. V případě, že jste si na dovolenou auto zapůjčili, to své doma nenechte zahálet a pošlete ho vydělávat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.