Hledáte exotickou dovolenou? Seychely jsou to pravé

Chcete si užít luxusní exotickou dovolenou? Hledáte azurové pláže, romantické hotely, bělavý písek, žhnoucí slunce? Seychelské ostrovy na vás čekají.

O existenci těchto ostrovů moc lidí nevědělo do útěku Radovana Krejčíře a pozdější značné medializování, které jistě přispělo k zvýšení zájmu o tuto destinaci. Nicméně i tak nehrozí, že by tam bylo narváno. Je to především destinace s luxusními resorty.

Luxusní exotická dovolená

Seychely patří mezi nejoblíbenější turistické destinace, a proto se o turisty místní náležitě starají. Pokud se chystáte právě sem, rozhodně si svou dovolenou užijete v luxusu a pohodlí.

Ubytování

Na Seychelách si můžete vybrat z mnoha menších či větších hotelů. Pokud chcete zažít opravdovou romantiku, vyberte si některý z malých hotelů blízko pláže, zaručeně se vám nebude chtít odjet domů.

Okouzlující pláže

Pláže na Seychelských ostrovech patří k nejkrásnějším na světě. Snad každého uchvátí jejich bělostný písek, azurová voda a kokosové palmy, které lemují jejich okolí. Za tu skutečně nejkrásnější je označována pláž Grondos, která leží na ostrově La Digue (na této pláži ale není doporučeno se koupat kvůli nebezpečným spodním proudům). Koupání v průzračném moři si můžete užít na mnoha dalších plážích. Pohled na některé z nich si můžete vychutnat z pohodlí zavěšené houpací sítě. Pro dokonání iluze ráje si objednejte osvěžující drink.

Praktické informace – Seychely

Měna: Na Seychelách se platí rupiemi. Jedna rupie je zhruba 1,4 Kč (léto 2011).

Letenky na Seychely se mění podle letecké společnosti. Jejich cena téměř vždy dosahuje 20 000Kč. Kvalitní zájezd na Seychely můžete pořídit za necelých 40 000Kč. Není to málo, ale budete spokojeni.

Do dovolené na Seychelách se vyplatí investovat! Ráj na zemi si to zaslouží.

View Larger Map

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Luxus se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.