Hledáte levné letenky? Zkuste nízkonákladový Ryanair

Létání už dávno není jen pro bohaté. Z České republiky můžete vyrazit do světa například s nízkonákladovou leteckou společností Ryanair.

 

Ryanair létá z Brna

Společnost Ryanair začala využívat levnější letiště v Brně a stačila tak ceny letenek na minimum. Z Brna můžete vyrazit například do Londýna, španělského přímořského letoviska Alicante nebo do italského města módy Milána.

Rada: Pokud hledáte levné letenky do jiných destinací, podívejte se na lety Ryanair z Bratislavy. Odtud můžete odletět na Sicílii nebo na Kanárské ostrovy. Ryanair odsud vypravuje letadla i do Irska, Velké Británie, Francie, Belgie nebo Itálie. Do Bratislavy se rychle a pohodlně dostanete vlakem, cesta z Prahy trvá zhruba čtyři hodiny.

Rezervace, platba i odbavení na internetu

Pokud si budete kupovat letenku u Ryanair, musíte platit přes internet. Výhodou je také možnost odbavení na internetu. Za prvé jsou letenky s odbavením na internetu levnější a za druhé nemusíte stát žádnou frontu u přepážky. Jestliže se odbavíte na internetu, máte také letenku levnější.

Dávejte si pozor, že k lákavé ceně je potřeba ještě připočítat poplatek za rezervaci, který někdy letenku zdraží i na více než 2x tolik!

Kdy zarezervovat levnou letenku?

I u této nízkonákladové společnosti platí, že pokud rezervujete s dostatečným předstihem (i půl roku dopředu), máte velkou šanci získat letenku za pár korun. Ryanair má ale i různé slevové akce. Opravdu extrémně levné letenky mají třeba několik dní před odletem, ale slevy platí jen na omezený počet míst. Proto se u Ryanairu vyplatí sledovat web každý den.

Příspěvek byl publikován v rubrice Letenky se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.