Hotel Antonie nabízí relaxační romantické pobyty pro dva

http://antoniehotel.cz/

antoniehotel.cz

Také jste poslední dny unavení, bez energie a nevrlí ze studeného počasí? Podzimní únavu a nostalgii můžete přemoci mnoha způsoby. Jedním z nich je vypravit se někam za zážitky, odpočinkem a dopřát si bezstarostného klidu. Máme pro vás skvělý tip, který vás nasměruje do krásného koutu severních Čech. Zde můžete celý víkend nechat rozmazlovat své tělo i mysl.

 Kam vyrazit?

Máte mnoho možností, kam se vydat, resp. kde svůj prodloužený víkend zakoupit. Internet je nekonečnou studnicí nabídek, z nichž můžete dlouze vybírat. Od slevových portálů přes nabídky jednotlivých hotelů. Jedním takovým je například čtyřhvězdičkový hotel Antonie ve Frýdlantu u Jizerských hor, který uspokojí i náročnější z nás.

Hotel Antonie ****, zdroj: antoniehotel.cz

Hotel Antonie ****, zdroj: antoniehotel.cz

Právě horské prostředí umožňuje a nabízí vyžití během všech čtyř ročních období. Relaxační a wellness služby hotelu tak můžete zkombinovat s romantickými procházkami či túrami po Jizerských horách, které mají v toto roční období ojedinělé kouzlo.

Co je na hotelu speciální?

Hotel Antonie se snaží být originální a kromě řady služeb nabídnout svým klientům i něco netradičního. Můžete si tak vybrat pokoj s celoprosklenou koupelnou, odkud uvidíte na daleké okolí. Nebo se například vykoupat v ekologickém jezírku.

 Jaké jsou nabídky?

Hotel nabízí jednotlivé služby, nebo jen ubytování. Samozřejmě ale i zde platí, že levněji vás vyjde koupit více věcí v jednom, než postupně dokupovat. Pobytové balíčky, jejich obsah a částky, které jsou za služby požadovány, jsme pro vás prostudovali a rozdělili na dvě kategorie, první je s cenovou hranicí do 5 050 Kč, druhá do 10 000 Kč.

Hotel Antonie **** wellness zóna, zdroj: antoniehotel.cz

Hotel Antonie **** wellness zóna, zdroj: antoniehotel.cz

Balíčky do 5 050 Kč

Můžete si vybrat wellness či romantický pobyt. Zvolíte-li první variantu, například můžete si zakoupit balíček na jednu noc, který vás pro dvě osoby vyjde na 3 490 Kč. V ceně pak máte kromě ubytování se snídaní i tyto služby:

 • neomezený vstup do Antonie SPA Concept, kde nechybí bazén s čirou a teplou vodou, odpočinout si můžete ve vířivce whirpool, minout byste neměli také finskou saunu či osvěžení na relaxačním baru
 •  neomezený vstup do Antonie Sport Concept, zde vyplavíte endorfíny na squashovém kurtu, badmintonem nebo moderním fitness.

Je-li vás doma více než dva, samozřejmě s sebou můžete vzít i nejmenší. Balíček pro dvě dospělé osoby a malé děti do tří let vás na jednu noc vyjde na 4 470 Kč, s jedním dítětem nad 3 roky, pak 5070 Kč. V této variantě máte v balíčku zaplaceno:

 • neomezený vstup do Antonie SPA Concept
 • neomezený vstup do Antonie Sport Concept
 • neomezný vstup do fitness roomu
 • večeři o 4 chodech, ubytování
Hotel Antonie **** venkovní zóna, zdroj: antoniehotel.cz

Hotel Antonie **** venkovní zóna, zdroj: antoniehotel.cz

Balíčky do 10 000 Kč

Chcete-li si dopřát ještě více pohodlí a zážitků, vyberte si jeden z dražších pobytových balíčků. Například romantický pobyt pro dva na dva dny v sobě ukrývá:

 • bohatou polopenzi s romantickými prvky
 • neomezený vstup do Antonie SPA Concept
 • neomezený vstup do Antonie Sport Concept
 • neomezný vstup do fitness roomu

Pokud nepotřebujete romantické pozadí svého víkendu, můžete se rozhodnout pouze pro relax variantu na dvě noci pro dvě osoby. Kromě neomezeného vstupu do Antonie SPA Concept a Antonie Sport Concept vás zde čeká ještě snídaně. Cenově je tento balíček ohodnocen na 6890 Kč.

V neposlední řadě hotel Antonie nabízí například ještě relaxační wellness pobyt za 9 870 Kč. Ten slibuje kromě kromě romantické večeře, neomezených vstupů do Antonie Sport Concept a do Antonie SPA Concept, ještě:

 • relaxační masáž ve vaně pro dva
 • rašelinový zábal a aroma masáž
Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.