Hotel Beskydy: na Soláni je krásně v každém ročním období

Na mnoha obrazech akademického malíře Ilji Hartingera najdete malebné výjevy z valašské krajiny, k níž bezesporu patří také Soláň. Její bezprostřední i vzdálenější okolí rozhodně stojí za návštěvu i pokochání se krásou hor na vlastní oči. Jestliže se rádi po svých toulkách horskou přírodou necháte hýčkat v luxusním prostředí hotelu, zkuste zamířit svoje kroky ke dveřím horského hotelu Soláň, jenž vám nabídne příjemné ubytování ve svých prostorách v samém srdci Beskyd.

hotel beskydyKrásná příroda, příjemné ubytování i dobré jídlo

Hotel Soláň je postavený ve výšce 816 metrů nad mořem, díky čemuž se vám nabízí široký rozhled do krásného okolí. Z příjemně zařízených pokojů je vidět na beskydské kopce a rázovitou krajinu. Pro tento kraj je typické dřevo, kterého je všude v lesích okolo opravdu hodně. Není tedy divu, že ve světlém provedení také vévodí vybavení jednotlivých pokojů v hotelu. Hotel Soláň nabízí ubytování Beskydy pro jednotlivce či rodiny s dětmi. Jeho příjemné prostředí je však možné také využít při pořádání odborných konferencí nebo školení pro několik desítek lidí.

Tradice je dobré dodržovat, čehož si je hotel Beskydy na vrchu Soláň vědomý, a tak v nabídce jeho kuchyně najdete také tradiční valašská jídla našich předků, kteří na Soláni žili, pracovali a tvořili. Součástí menu jsou lahodná vína z rodinných vinařství, jež můžete vypít v blízkosti tepla kachlových kamen nebo v prostředí valašského baru.

Sauna i wellness pro vaši pohodu

Unavené údy po celodenním treku svěřte zkušeným rukám masérům ve wellness Beskydy, nebo využijte hotelové sauny, která vám poskytne úlevu a zasloužený odpočinek. A na druhý den pak opět můžete vyrazit vstříc novým zážitkům a objevování krás valašské přírody. Výhodou hotelu Soláň je jeho okolí, které poskytuje dostatek vyžití v jakémkoliv ročním období.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.