Outdoorové oblečení a doplňky Kilpi

Než vyběhnete ven na svůj pravidelný běžecký trénink, abyste zůstali ve formě, musíte se vhodně obléci. V současné době je k dispozici kvalitní sportovní oblečení z materiálů, které jsou na sport ideální. Běhat ve 100% bavlněném tričku příliš vhodné není, protože ho rychle propotíte a v chladnějším počasí by vám brzy byla brzy zima.

kvalitní sportovní oděvČeskou značku Kilpi znají i v zahraničí

Jestliže tápete ve výběru pohodlného a praktického oblečení pro běh, pak máme pro vás tip na českého výrobce, jehož produkty znají lidé i za hranicemi – například v Anglii, Francii, Rusku nebo daleké Austrálii. Řeč je o značce Kilpi, jejíž výrobky se příjemně nosí. A to hned z několika důvodů. Jedná se totiž veskrze o moderní běžecké oblečení, se kterým si nikde neuděláte ostudu. Zajímavý design a kvalitní materiály z něho dělají oblečení, jež budete opravdu rádi nosit.

Kilpi Racing Team testuje kvalitu produktů

Značka Kilpi má svůj vlastní závodní tým – Kilpi Racing Team – který testuje všechny produkty v extrémních sportech. Na základě zjištění a doporučení jednotlivých sportovců pak firma vyvíjí kvalitní sportovní oděv, aby její zákazníci dostali to nejlepší. Oblečení Kilpi je známé svými užitečnými vychytávkami, jimiž se odlišuje od své konkurence. Není pak tedy divu, že oblečení Kilpi je tolik oblíbené mezi amatérskými i profesionálními sportovci v tuzemsku i v zahraničí.

běžecké a outdoorové oblečení

Moderní oblečení Kilpi

Firma Kilpi dbá na hlavně na bezpečnost sportovců, proto i její běžecké a outdoorové oblečení má reflexní prvky, aby byl sportovec během sportování dobře vidět. Materiály odpovídají současným požadavkům uživatelů na pohodlí.

Není bez zajímavosti, že oblečení značky Kilpi nosí také řada reprezentantů České republiky. Za všechny můžeme jmenovat horolezce Leoše Kratochvíla, několikanásobnou vítězku Pražského maratonu Martinu Chrástkovou nebo etrémní trailové běžce Michala Činčiala a Martina Nytru.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.