Lázeňské pobyty jako výborná relaxace

Stres a každodenní napětí mohou lidskému tělu hodně ublížit. Sice si často připadáte zdraví, jen trochu unavení, ale organismus si všechny zápřahy a problémy pamatuje. Jednou může přijít pohroma v podobě bolestí a nemocí, proto se zaměřte na prevenci. 

lázně

Relaxační slast

Vyčerpání organismu raději nepodceňujte, lázně vás dovedou odpoutat od starostí a přijdete na jiné myšlenky. Vhodnými masážemi a koupelemi se celé tělo krásně uvolní a načerpáte pozitivní energii. V současné době není problém si zajistit lázeňský pobyt na libovolně dlouhou dobu. V nabídce najdete různě zaměřené wellness a lázeňské pobyty za výhodné ceny a s atraktivními bonusy. 

Milovníci čokolády si přijdou na své, pokud se rozhodnou pro snění v čokoládovém duchu. Lázně Poděbrady připravily odpočinek s čokoládovými zábaly rukou, peelingem a obklady zad. V rámci pobytu získáte rozšířenou kontinentální snídani, nápoj na uvítanou a nesmí chybět ani čokoládové bonbónky na pokoji. Lze si objednat i další procedury a předem si je rezervovat ve vámi zvoleném termínu. 

Lázně nejen pro seniory

Do lázní se vypravte bez ohledu na věk, pro každého se najde dobrý způsob relaxace. Senioři často navštěvují Mariánské Lázně a zde pro ně mají připraveny nejen léčebné postupy, ale také chutné snídaně, lehké obědy a večeře o třech chodech. Určitě potěší třeba volný vstup do bazénu, klasické masáže, inhalace, masáž na vodním lůžku nebo kúry zaměřené na regeneraci a obnovení vitality. 

Pokud vám docházejí síly, dopravte se za odpočinkem, kde se o vás perfektně postarají. Lázně Teplice vám dopřejí saunu, solnou jeskyni, ale také bazén s termální vodou. Ubytování je spojeno s odbornou konzultací lékaře, abyste věděli, co bude vašemu tělu prospěšné a co naopak. K oblíbeným patří termální koupele před masážemi, oxygenoterapie či thajské celotělové olejové masáže.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.