Pro letošní dovolenou si vyberte Beskydy. Čekají tu na vás krásné výhledy z horských hřebenů

Ještě stále nemáte naplánovanou letní dovolenou? Nemáte nic zmeškáno, protože je před vámi ještě celý srpen. I v září je na řadě míst hezky. A to ani nemusíte jezdit daleko do zahraničí. Když si vyberete některý z penzionů v tuzemsku, určitě v něm strávíte příjemné chvíle. Chce to jen vyrazit do toho správného regionu.

penziony

Do Beskyd za turistikou

Beskydy patří mezi turisticky atraktivní místa v naší republice. Jsou oblíbené těmi, kteří rádi zdolávají hory, i těmi, již rádi šlápnou do pedálů svých kol. Turistickým centrem jsou například Trojanovice, Frenštát pod Radhoštěm nebo Velké Karlovice. Odtud je možné si plánovat různé cesty po zdejším okolí. Penziony Beskydy – Valašsko jsou připraveny vás ubytovat a nabídnout příjemné zázemí pro trávení volného času na horách.  

Do Rožnova pod Radhoštěm za dávnou minulostí

Cílem milovníků historie je město Rožnov pod Radhoštěm. Je tu totiž možné navštívit Muzeum v přírodě, v němž se nacházejí lidové stavby ze zdejšího okolí. K dispozici je expozice Dřevěné městečko, Valašská dědina nebo Mlýnská dolina. Určitě si tam udělejte výlet s dětmi, kterým ukážete, jak se žilo v dřívějších časech. Penzion Rožnov pod Radhoštěm se může stát zázemím, odkud budete vyrážet na výlety po místních zajímavostech. Co třeba se podívat na přehradu v Horní Bečvě nebo na Stezku Valaška na Pustevnách?

Do Čeladné za odpočinkem

Turistickým cílem bývá v Beskydech i Čeladná. Pro chvíle relaxace si ji vybírají ti, co rádi hrají golf. Nachází se tu totiž golfové hřiště. Penzion Čeladná uspokojí i potřebu si odpočinout v luxusním wellness nebo apartmánech pro rodiny s dětmi. Pokoje nabízejí moderní vybavení, nechybí televize, Wifi ani sociální zařízení.

Při hledání vhodného ubytování v Beskydech můžete navštívit internetový vyhledávač, který nabízí penziony na Penzion.cz. Katalog ubytování lze třídit podle lokalit i jednotlivých měst.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.