Na Silvestra na wellness pobyt do hotelu i zábavního centra

Už jste z předvánočních příprav celí unavení? A to ještě ani Vánoce nezačaly. Prosinec je obvykle velmi náročným období, kdy v zaměstnání se dodělávají resty, které ještě musejí být v letošním roce hotové. A do toho je nutné chystat vše na slavnostní oslavu. Není toho právě málo, a tak není divu, kdybyste si chtěli mezi Vánocemi a Silvestrem odpočinout od ruchu města i shonu všedních dní.

Silvestrovský pobyt

Silvestr v pohodové atmosféře

Máte-li možnost dát děti na hlídání k prarodičům, nic vám nebrání v tom, zajet si oslavit příchod nového roku do některého z tuzemských hotelů. Silvestrovský pobyt spojený s příjemným lenošením ve wellness vás nabije pozitivní energií, kterou budete potřebovat ke zdolávání pracovních úkolů a starostí o rodinu. Odpočinout si můžete v hotelu v Konopišti, Nových Hradech nebo třeba v Mariánských Lázních či v Karlových Varech, v nichž si dopřejte i některou z léčebných procedur. Vaše záda to možná potřebují. Sedavé zaměstnání jim totiž dává hodně zabrat. Taková profesionálně udělaná masáž dokáže hotové zázraky. 

Poslední den v roce s dětmi na horách nebo ve vodě

Jestliže chcete strávit příchod nového roku společně se svými dětmi, tak není nic lepšího než si zajet na hory na pořádnou lyžovačku. Pobyt v Libereckém kraji vám nabízí možnost si s chutí užít sněhu na sjezdovkách i v běžeckých stopách. V samotném krajském městě pak lze navštívit centrum zábavy Babylon, kde se zabaví celá rodina. 

Na rozdíl od sněhu vás tu ale čeká spíše koupání. Ale i to má v zimě něco do sebe. Aquapark, Lunapark, sauny, golf i ZOO – to všechno můžete díky ubytování v Libereckém kraji zažít. Děti si přijdou na své a vy s nimi podle pořekadlo, že kdo si hraje, ten nezlobí. Doma pak budete vzpomínat na společně strávený čas.

Pokud si stále nejste jisti, kde strávit poslední den v roce, tak hledejte silvestrovský pobyt na Hotel.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.