Nádherný penzion u Karlštejna a okouzlující okolní krajina. Skvělá dovolená i pro vás!

Je pouze na vás, zda tady strávíte celou dovolenou, nebo se sem vydáte pouze na prodloužený víkend. Pro nezapomenutelnou dovolenou nemusíte jezdit do zahraničí, protože také naše krajina toho může nabídnout opravdu hodně. A jako stvořené je pro to okolí hradu Karlštejn. Okolní příroda Českého krasu bere dech. Kromě toho se zde nachází nádherný penzion, který má bohatou historii a jeho okolí patří k těm nejmalebnějším. Českou krajinu si po návštěvě tohoto místa musíte zamilovat.

Penziony u Karlštejna

Tematické balíčky

Ačkoliv sem vyrážíte zejména kvůli okolní krajině, určitě stojí za to, abyste více pouvažovali také nad samotným ubytováním. To je ideální přizpůsobit plánovaným aktivitám, kterým se chcete věnovat. Penziony u Karlštejna jsou skvělým místem pro výlety do okolí, přičemž většinou si můžete zvolit z nejrůznějších tematických balíčků, které vám vaši dovolenou zpříjemní. 

Mezi nejpopulárnější balíčky patří: 

  • Sportovní balíček
  • Rodinný balíček

Zejména aktivním sportovcům bude vyhovovat právě sportovní balíček. Čeká vás zde ubytování v rámci dvoulůžkového pokoje, kde dostanete také kontinentální snídani. A pokud se ptáte, jaké vás čekají sportovní aktivity, tak to může být třeba pronájem tenisových kurtů či využití okolních běžeckých tras. O nic méně populární není ani rodinný balíček, protože právě rodiny s dětmi mají toto místo jako cílovou destinaci velice často. Tady se v rámci penzionu nabízí ubytování na 3 noci za cenu 2 nocí. Ubytování je realizováno v rámci rodinného pokoje. Využít můžete třeba rodinnou vstupenku do místního zooparku.

ubytování u Karlštejna

Ubytování v moderním stylu

Už výše jsme uvedli, že penzion vám nabídne ubytování buď v rámci dvoulůžkového, nebo rodinného pokoje. Vzhledem k tomu, že je hotel po rekonstrukci, bude pro vás toto ubytování u Karlštejna opravdu nezapomenutelným zážitkem. Pokoje jsou vybaveny dle moderních standardů, které dnes automaticky očekáváme. Jistě pro vás bude příjemná také možnost využití parkoviště nebo možnosti zaparkovat zde i kolo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.