Nejlepší tipy na dovolenou pro milovníky wellness!

Období dovolených je před námi, a tak lidé již plánují, jak je stráví. Někdo vyrazí na hory, jiný k moři. Každý podle toho, co ho baví a zajímá a kde si nejvíce odpočine. Pro nabytí nových sil a relaxaci jsou výborné wellness pobyty. Kam za nimi vyrazit? 

Wellness pro dva

I dovolená v tuzemsku může být zajímavá 

Pokud během své dovolené nechcete opustit území České republiky, a přitom byste si rádi dopřáli dokonalý odpočinek, nicnedělání a péči, vydejte se do některých lázní za wellness. Lázeňské domy mají pro své klienty připraveny zajímavé pobytové balíčky, jejichž součástí je spousta dobrého jídla, fitness, vstupy do hotelových bazénů, vířivka či sauna. Záleží na jednotlivých nabídkách, co si vyberete. 

Lázně jsou pro takovou odpočinkovou dovolenou jako dělané. Jejich bezprostřední okolí nabízí krásné procházky na čerstvém vzduchu, kolonády zvou k tomu, abyste si prohlédli zajímavou architekturu, kterou disponují Mariánské Lázně, Františkovy Lázně či Karlovy Vary. Ovšem vyrazit lze i do menších lázeňských středisek – třeba v Jeseníkách do Karlovy Studánky, odkud můžete vyrazit i na turistické výlety. 

Rodinný pobyt, nebo wellness pro dva? 

Wellness pro dva je ideální v situaci, kdy si potřebujete odpočinout od dětí. Anebo jste čerstvě zamilovaní a rádi byste jen ve dvojici strávili příjemný čas tam, kde se o vás dobře postarají. V takovém případě hledejte nabídku romantických balíčků. A pokud by vám bylo líto nechat své děti doma a rádi byste dopřáli příjemnou změnu i jim, můžete si do lázní zajet na rodinný pobyt. Dnes jsou jejich služby přizpůsobeny i rodinám s malými dětmi, takže nemusíte mít strach, že by se tu děti nudily. Společně si pak užijete procházek po okolí. Vždyť takové Teplice nad Bečvou nabízejí kromě lázeňské péče i prohlídku zdejších aragonitových jeskyní nebo návštěvu blízké nejhlubší propasti na světě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.