Neopakovatelná dovolená v Americe

Patříte mezi vášnivé cestovatele, vyrážíte za poznáním anebo si chcete odškrtnout další navštívenou zemi ve svém seznamu? Chcete vyměnit evropský kontinent za exotiku? Pak se vydejte za velkou louži a pronikněte do krás a tajů Jižní Ameriky, kde najdete odlišné kultury i historické a přírodní skvosty. Nové dojmy na vás čekají v Peru, Chile, Bolívii, Argentině či Uruguayi. I další oblíbená místa putující po stopách dávných civilizací a nespoutané přírody zajišťují průvodci s vlastními zkušenostmi z Jižní Ameriky. Tito lidé zde dlouhodobě pobývají a znají místní zvyky i turisty doposud nenavštívená místa.

Investice do poznání se vám vrátí

Někoho možná odradí vyšší ceny, než které běžně vydá za týdenní pobyt u moře s kompletními službami. Chcete-li ale svou dovolenou pojmout konečně odlišně, vyměňte obyčejné povalování na lehátku za objevování nových míst. Jakmile zavítáte do Jižní Ameriky, dýchne na vás zcela nový svět, jiná kultura i pohled na život. Ocitnete se v zemích malých ostrůvků, panenské přírody, obrovských kávových plantáží i největších palem na světě.

Zaujala-li vás dovolená Jižní Amerika, můžete vybírat z různých destinací i typů rekreací. Zajímavé poznávací okruhy v menších skupinkách umožňují zažít úchvatnou dovolenou, která se stěží dá porovnat s lenošením u moře.  Za zmínku rovněž stojí možnost návštěvy jednoho z vyhlášených a světem uznávaných safari Galapágy, kde budete mít zvířata prakticky na dosah ruky.

Maximum zážitků za minimum času

Možná vás straší dlouhé pobyty, na něž vyplýtváte téměř celou dovolenou. V nabídce ale najdete kromě několikatýdenních zájezdů i klasické dvoutýdenní dovolené, během nichž se zaručeně nebudete nudit. Každý den na účastníky čekají nová dobrodružství a my vám garantujeme, že budete potřebovat zvětšit paměť ve fotoaparátu, protože tolik nových míst a poznání si budete chtít zvěčnit na celý život.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace, Zájezdy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.