Nuance Restaurant v Praze otevřela v novém

nuancerestaurant.cz

nuancerestaurant.cz

Hledáte, kde se dobře najíst v centru Prahy? Možná vás překvapí proměna, která se udála s restaurací v hotelu Rott. Nuance Restaurant vás osloví nejen příjemným prostředím, ale i inovativní, kvalitní a chutnou kuchyní.

Nový koncept restaurace

V letošním roce prošla Nuance Restaurant velkou proměnou. A to nejen proměnou svého vzhledu. Nový koncept šéfkuchaře Michala Paulíka ovlivní i nabídku jídel. Restaurace nabízí pokrmy, které jsou inspirovány tradiční českou i evropskou kuchyní. Avšak jejich moderní úprava a pojetí je zcela originální a každý návštěvník restaurace zajisté ohodnotí tvůrčí schopnosti šéfkuchaře. Svůj podíl na skvělé chuti jídla mají také dobře zpracované kvalitní a vždy čerstvé potraviny.

„Našim návštěvníkům nabízíme bohatou škálu chutí, vůní i barev pokrmů, které dotvoří požitek z jídla. Myšlenka restaurace se odráží i v jejím názvu. Nuance, tedy drobná odlišnost, smysl pro detail a stále nové nápady, to je tajemství naší kuchyně,“ dodává Jana Budinská, generální manažerka restaurace.

Prostředí restaurace svým návštěvníkům poskytuje spojení kulinářského zážitku s uměleckým. V prostorách hotelu i restaurace se zároveň nachází výstavní sály moderního českého sochařství. Dvakrát do roka je expozice doplňována o nové výtvory a výzdoba restaurace tak nezůstává statická.

Interiér restaurace, zdroj: nuancerestaurant.cz

Interiér restaurace, zdroj: nuancerestaurant.cz

Kde se Nuance Restaurant nachází?

Tato restaurace se nachází v Praze 1 na Malém náměstí v přízemí hotelu Rott. Historické prostory budovy umocňují příjemnou atmosféru interiéru a také skvěle korespondují se Starou Prahou. Právě v jejím centru se restaurace nachází. Hotel Rott můžete hledat na Malém náměstí, které je v těsném sousedství náměstí Staroměstského. Od proslulého orloje na Staroměstské radnici se dostanete do restaurace po pouhých dvou minutách chůze.

Jídelní lístek

Již při prvním pohledu do jídelního lístku poznáte, že Nuance Restaurant se může pochlubit skutečně pestrou nabídkou. Ať už se nacházíte v centru Prahy jako turista nebo jako zaměstnanec, jistě vás osloví denní menu. To nabízí každý den klasickou polévku i netradičně pojatá hlavní jídla za přijatelnou cenu. Příkladem může být kuřecí vývar s nudlemi a hovězí steak s kaší z bílých fazolí a brambor, máslovou kukuřicí a barbecue omáčkou.

Tip: Restaurace poskytuje i catering v Praze

Vyrazíte-li na lepší oběd nebo večeři, nejspíš se nespokojíte s denním menu a vyberete si z nabídky menu a la carte, degustačního menu nebo ze specialit. Novinkou je také sezonní menu, které se bude měnit v závislosti na ročním období. Toto menu se přizpůsobuje přírodnímu rytmu, volí pokrmy se surovin, které jsou aktuálně dostupné a tudíž co nejčerstvější. Příklon ke konzumaci potravin dostupných v daném čase a místě je jednou ze základních filozofií zdravého stravování.

Kuchyně zaměřená na českou a evropskou kuchyni, zdroj: nuancerestaurant.cz

Kuchyně zaměřená na českou a evropskou kuchyni, zdroj: nuancerestaurant.cz

V menu a la carte na vás čekají předkrmy jako paštika z králíka, brusinky a limetkové máslo nebo zauzené filátko ze pstruha s koprovým krémem. Zeleninový salát si můžete nechat připravit dle vašeho speciálního přání. Hlavní jídla mohou reprezentovat například ravioly s kachními droby, špenátovým krémem a parmazánem nebo českou kuchyní inspirovaný hovězí guláš se špekovými knedlíky.

Celou hostinu můžete uzavřít sladkým dezertem v podobě čokoládové pralinky nebo levandulového mousse s bezinkovým želé.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Nuance Restaurant v Praze otevřela v novém

  1. Jakub napsal:

    Nuanci jsem nedávno navštívil a můžu jenom doporučit. Jídlo super, ceny malinko vyšší, ale na centrum Prahy OK.

Komentáře nejsou povoleny.