Poznejte Prahu v každém ročním období

Hlavní město České republiky se ročně stává cílem návštěvy turistů z celého světa. Historická krása, atmosféra pulzující metropole a nekonečné možnosti zábavy dělají z Prahy ideální místo pro zajímavý výlet. V Praze najdete řadu významným památek, které nelze opomenout a není to pouze známý Karlův most nebo Pražský hrad. Pozornost si zaslouží i Katedrála svatého Víta a stejně tak Tančící dům. Nejen zamilovaní musí navštívit Petřínskou rozhlednu, s rodinou se rozhodně vydejte třeba na Karlštejn a chcete-li si vychutnat pražský život plnými doušky, zavítejte na Staroměstské náměstí.

Ubytování 3 Korunky

Pro mnoho návštěvníků hlavního města bývá zásadní otázkou ubytování. Praha je vnímána jako drahé město s luxusními hotely. Moderní boutique hotel v Praze vám ale umožní využít nadstandardních služeb, komfortního ubytování i vynikající kuchyně, aniž by to zatížilo váš rodinný rozpočet. Hotel v Praze na Žižkově vyniká skvělou dostupností i zázemím pro obchodní jednání, dovolené, případně chvíle odpočinku.

V tomto ubytovacím zařízení najdete hned několik typů pokojů, což maximálně uspokojí vaše požadavky. Ekonomické varianty pokojů jsou ideální volbou pro všechny, kdo hledají pouze pohodlné zázemí pro přespání. V nabídce hotelu nechybí ani klasické pokoje nebo tzv. superior pokoje vybavené moderním nábytkem. Ve všech pokojích je dbáno na maximální čistotu a soukromí pro hosty. Vkusné zařízení doplňují nádherné výhledy do okolí pražské čtvrti.

Zázemí pro vaše jednání

Hotel v Praze 3 poskytuje též konferenční prostory pro obchodní setkání či semináře. Všechny 3 salónky disponují stabilním připojením k internetu, špičkovou konferenční technikou, klimatizací a samozřejmě prostorem pro lehké občerství a nápoje. Hotel si pro své klienty připravuje atraktivní slevové akce na ubytování. Za zmínku stojí rozhodně i lobby bar s nabídkou chutných českých a moravských vín nebo atrium, které doslova vybízí k posezení na zahradní terase. I zde můžete zorganizovat jedinečnou zahradní party, eventuálně grilovací a barbecue večer s přáteli či obchodními partnery.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.