Udělejte si filmový večer v centru Prahy

Máte rádi sledování filmů, ale víc si film užijete na velkém plátně? Pak pro vás existuje několik možností, kam za filmovým večerem vyrazit. Tato místa jsou známá více či méně a jiná jsou naprosto neprozkoumaná veřejností. Až najdete filmové plátno, které vás uchvátí svoji atmosférou, stačí vám už jen pořádně velký sáček popcornu a kelímek s limonádou, abyste si mohli film vychutnat s přáteli nebo partnerem.

Je pro sledování filmů vhodnější multikino nebo letní kino?

Než zajdete na samotný film, musíte si samozřejmě umět vybrat vhodné prostředí. Někomu vyhovuje více tmavé kino s moderním zázemím, kde se může ve tmě kinosálu ponořit do děje filmu promítaného na velkém plátně. Takových multikin najdete v Praze celou řadu. Horké letní večery však doslova vyzývají pro návštěvu letního kina, které je vlastně důmyslně umístěným plátnem ve venkovním prostředí. Po skončení filmu pak můžete navštívit hotel Belvedere Praha na přespání.

hotel Belvedere Praha

Vyzkoušejte nevšední služby letních kin

V létě může být pro někoho nepříjemné pařit se uvnitř velkého sálu s množstvím lidí. Možná jste už navštívili letní kino ve Žlutých lázních nebo Riegerových sadech, ale vězte, že podobných projektů je po Praze mnohem víc. V Holešovicích můžete například navštívit letní kino před klubem Cross, kde promítají filmy zadarmo. Na Výstavišti zase dostanete při sledování filmu sluchátka a tak vás nikdo nebude rušit. Zajímavý je také moderně pojatý Kinobus, který je speciálně upraveným autíčkem s promítací technikou. Nabízí celkem až 200 míst k sezení.

Praha

I pro situovanost letních kin je důležité hlídat hotely v centru Prahy a zajistit si ubytování o poznání blíž než na okraji hlavního města.

Využijte služeb ideálně situovaného hotelu s příjemnou atmosférou

Hotel v centru je výhodný nejen svoji polohou, ale i proto, že nabízí vítaný kompromis mezi slušnou cenou a moderním vybavením interiéru. V hotelu se můžete navíc i stravovat v luxusní japonské restauraci. Pokud jste v Praze z pracovních důvodů, překvapí vás možnost hotelu pro pronájem konferenčních prostor, které jsou skvěle vybavené a nabízejí plně funkční technické vybavení pro vaše přednášky i semináře. Po skončení firemní akce můžete vy i vaši posluchači využít služeb oblíbeného gurmánského cateringu.

pronájem konferenčních prostor

 

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.