Ubytování v Koutech nad Desnou

Jeseníky patří k nejhezčím horám v České republice. Nabídnou vám krásnou přírodu s romantickými zákoutími i drsnou krajinou. Najdete zde zříceniny hradů i technické památky. Pro pěší jsou připraveny kilometry značených cest, stejně jako pro ty, kteří dávají přednost cyklistice. Pro milovníky zimních sportů jsou přichystány sjezdovky v rekreačních střediscích.

Kouty nad Desnou vám nabídnou turistiku i lyžování

Abyste si Jeseníků užili dosytosti, nestačí je navštívit jen na jeden den. Tyto hory si určitě zaslouží delší pobyt. Na výběr máte několik zajímavých lokalit, které umějí nabídnout to nejlepší z Jeseníků. Jednou z nich jsou i Kouty nad Desnou, které jsou součástí obce Loučná nad Desnou. Díky železnici, která tudy vede, jsou Kouty výchozím bodem pro turistické výlety po okolí. Nejatraktivnější zajímavostí je bezesporu přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně. V Koutech nad Desnou se také nachází největší lyžařský areál na Moravě s jedinou šestisedačkovou lanovkou v České republice.

Nadstandardní ubytování v Koutech nad Desnou

Máte-li rádi určitý standard, který neopouštíte ani na dovolené, a chcete se cítit pohodlně, pak právě pro vás je ideální velmi pěkné ubytování Kouty nad Desnou ve čtyřhvězdičkovém penzionu. Roubenky Annaberg se nacházejí na slunném místě u řeky Hučivá Desná v klidné části Kout. Jedná se o nově vybudované stylové roubené chalupy s kvalitními wellnes službami a vytápěným bazénem, kde je o hosty náležitě postaráno. K dispozici totiž je finská sauna i vířivka, Wi-Fi, SAT-TV Skylink, osvětlený miniskiareál pro děti a sportovní vybavení pro letní sporty.

Pro rodiny s dětmi i zamilované dvojice

Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dvojice, hledající romantické útočiště. Roubenky Annaberg nabízejí plně vybavené apartmány, jejichž součástí je obývací pokoj, kuchyň s jídelním stolem, koupelna a ložnice. Při delším pobytu rekreační zařízení poskytuje svým hostům možnost vlastního praní a žehlení prádla. Na jaře a na podzim roubenky Annaberg nabízejí výhodné ceny ubytování pro seniory.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxus, Tipy a triky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.