Výlety s předem připraveným plánem

Zrovna se vám zachtělo zabořit prst do mapy a zásah se stane bodem k prozkoumání o příštím víkendu? Skvělý nápad! A když už tam jednou budete, nezapomeňte se podívat, co v dosahu ještě stojí za prozkoumání!

Cestování bez stresování

Neustálé otázky nepokládají jenom nedočkavé děti. Kudy z nudy? Kdy už tam budeme? Jak dlouho pošlapeme k hradu? Jen tak vás nic nepřekvapí, když se na výlet perfektně připravíte, což neznamená běžet do knihkupectví a škemrat o objednání podrobné mapy. Stačí nakouknout do nového projektu, kde mnozí výletníci, turisté a dobrodruzi sdílejí své příspěvky o již skutečně absolvovaných cestách. Nejprve koukněte, co pěkného lze obdivovat ve vybrané lokalitě, kam na výlet podle představ. Pokud zvolíte třeba město Děčín, otevřou se možnosti navštívit zámek se zahradami, zoologickou zahradu, Pastýřskou stěnu, synagogu nebo kostely. Okolí se zalíbí milovníkům rozhleden a unikátních přírodních skvostů. Jedná se hlavně o Hřensko, Pravčickou bránu nebo Jetřichovické stěny. Stačí chvilka, aby vám web navrhl mnoho tipů, jak pěkně strávit volný čas.

S dobrou mapou nezabloudíte

Chce to mít přehled a nohy v kvalitních botách, které vás ponesou třeba i desítky kilometrů bez sebemenších potíží. Tipy na výlety od lidí pro lidi vám otevřou spoustu informací o vybraném místě, potřebnou mapu a fotografie. I vy se podílejte na rozšiřování obsahu, nejde o žádný problém. Připište svoje postřehy, zážitky, zklamání, nadšení. Vytvořte úplně nový příspěvek pro pravidelné i náhodné uživatele. Vaše snaha se finančně ocení!

Stále se něco děje. Neznamená, že když nezaregistrujete nic nového, že to nezvládnou jiní. A vy nemusíte zůstat neinformovaní, protože na www.Tipykamnavylet.cz funguje šikovné upozornění emailem na nově přidané tipy na výlet v okolí místa, kde bydlíte. Vyzkoušejte a poznávejte vše, co jste dosud neznali.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.